• Informacje na temat:

  kryszak i pazura

Artykuły na temat: kryszak i pazura
 • "Jak szaleć to szaleć": Nowy serial TVP

  ...się na ziemię Jerzy Kryszak), terapeutą Wieśkiem (Paweł Wawrzecki), wielbicielem piłki nożnej, płci pięknej i napojów procentowych, który sam nadaje się do poważnej terapii, oraz wszechobecnym Heńkiem (Sławomir Pacek), który jako "złota rączka" utrzymuje leciwą rezydencję przy życiu. Jest też stały pacjent Kowalski (Cezary Pazura), oraz arcybarwna galeria świrów, popaprańców, czubków...

 • Pazura facetem z klasą

  W maju telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowego programu - "Kroniki facetów z klasą", w którym znani kabareciarze będą przedstawiać ciekawe historie m.in. ze swoich życiorysów.

 • Doda, Majewski i Koterski Świrami 2007 roku

  ...kiedy człowiek zaczyna otrzymywać takie tytuły to śniedzieje i robi się z niego >>bździoch

 • Cezary Pazura: Facet z klasą

  Niezapomniane absurdy minionych lat, udokumentowane serio w Kronikach Filmowych, plus gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Oto przepis na udany program satyryczny. Wspomnienia z wojska, początków aktorskiej kariery i życia w PRL-u to tylko niektóre z tematów poruszanych przez Cezarego Pazurę w programie "Kroniki facetów z klasą".

 • Jubileusz Cezarego Pazury

  Kabaretowe show z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury odbędzie się 15 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Znany aktor, reżyser i komik świętować będzie wraz z przyjaciółmi z planu i zza kulis.

 • Jubileusz Cezarego Pazury

  Cezary Pazura obchodzi w tym roku 25-lecie pracy artystycznej. W niedzielny (16 października) wieczór w Sali Kongresowej odbył się uroczysty jubileusz, na który przybyli przyjaciele aktora.

 • Polska baśń w gwiazdorskiej obsadzie

  Cezary Pazura, Andrzej Grabowski, Maciej Stuhr, Jerzy Kryszak, Robert Gonera, Marzena Sztuka, Dariusz Gnatowski oraz Tomasz Kot - to tylko niektóre nazwiska, biorące udział w nowej polskiej produkcji animowanej "Złote Krople".

 • "Życie było i jest zbyt poważne"

  Rozśmieszał nas jako Jurek Kiler, policjant z pechowego posterunku, czy niespełniony życiowo Adaś Miauczyński. - Wszystkie role były dla mnie ważne i do każdej podchodziłem z wielkim zaangażowaniem - ocenia swój dorobek Cezary Pazura.

 • Kolejne "Marzenia Marcina Dańca" w TVP2

  W Święta Wielkanocne widzowie telewizyjnej Dwójki obejrzą szesnastą już edycję popularnego programu "Marzenia Marcina Dańca". W kabaretowym show udział wezmą m.in. Marcin Daniec, Andrzej Piaseczny, Anna Guzik i Cezary Pazura.

 • Odlotowy dubbing

  W najnowszym, dziesiątym pełnometrażowym filmie wytwórni Disney/Pixar ("Ratatuj", "WALL-E") - "Odlot", zabrzmią głosy popularnych polskich aktorów, m.in. Wojciecha Siemiona, Ignacego Gogolewskiego, Cezarego Pazury, Mariana Opani i Jerzego Kryszaka.

Zdjęcia na temat: kryszak i pazura
Dyskusje na temat: kryszak i pazura
 • Re: Jerzy Kryszak, Krzysztof Jaroszyński, Ce...

  tylko nie Czaruś Pazura bllllllllllllleee

 • Re: "Aż po sufit!": Hity i kity jesieni!

  późno. Jakoś Grabowski i Kryszak za "aferę garnkową"nie płacą gardłem, a Pazura ....tak. Nie mówiąc już o tendencyjnych artykułach o jego żonie. To wy, dziennikarze zniszczyliście faceta. I mówię to(...) czarnego PR-u jaka się pojawiła pod adresem Pazury odstrasza potencjalnych widzów. Chyba już dawno żaden aktor nie był tak oczerniany przez brukowce, jak Pazura. To częściowo wina mediów, że ludzie nie chcą