• Informacje na temat:

  kryształowe dzieci polska

Artykuły na temat: kryształowe dzieci polska
 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek chce mieć więcej czasu dla dzieci

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", postanowiła, że po Nowym Roku będzie mniej pracowała, a więcej czasu poświęcała swym dwojgu dzieciom i mężowi.

 • Andrzej Grabarczyk: Czego nie wiemy o gwieździe "Klanu"?

  Sam przyznaje, że jest w czepku urodzony. Właśnie tak wygląda spełniony mężczyzna.

 • Iwona Cichosz o ciąży: Będziemy mieli niesłyszące dziecko

  ...- opowiada Cichosz. W styczniu przeniósł się do Warszawy. - Często czytam w internecie, że jak zdecydujemy się na dzieci, to je skrzywdzimy, bo będą głuche. Ale to jest dla nas normalne. Będziemy...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • W Polsce nie ma co jeść? Stefano Terrazzino: Mama przywozi mi jedzenie z Niemiec

  Stefano Terrazzino (37 l.) od dwunastu lat mieszka w Polsce. Tancerz polubił tutejszą mentalność i otwartość ludzi. Twierdzi, że Polska ukształtowała go jako człowieka. Postrzeganie naszego kraju poza granicami Polski bywa jednak bardzo zaskakujące: mama Stefano, przyjeżdżając w odwiedziny z Niemiec, przywozi synowi... walizkę jedzenia w obawie, że półki sklepowe są u nas puste.

 • "Kino w trampkach" dla dzieci i młodzieży

  Festiwal "Kino w trampkach" to nowa propozycja dla dzieci i młodzieży, ich rodziców i nauczycieli. "Filmy zabawne, ale nie bezmyślne oraz mądre, ale bez zadęcia" będzie można oglądać od 26 do 29 września w warszawskich kinach Kinoteka i Iluzjon.

 • Ariadna Gierek: Uratowała wzrok tysiącom ludzi, zgubił ją alkohol

  Plotkowano, że kąpie się w kryształowej wannie, fryzjera ma w Paryżu, dom wyłożyła marmurem i srebrem, a w drzwiach ma złote klamki. No i adoptował ją Breżniew. O Ariadnie Gierek (79 l.) opowiadano niestworzone historie, ale żadna nie była tak niezwykła jak prawda o kobiecie, dzięki której polska okulistyka dogoniła świat.

 • Gliński w Karlowych Warach

  "Świnki" - najnowszy film Roberta Glińskiego - powalczą o Kryształowy Glob w konkursie festiwalu w Karlowych Warach.

 • ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  To czas wielkich zmian dla Agnieszki Sienkiewicz, czyli Kasi Mularczyk z "M jak miłość". Popularna aktorka, która w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" wytańczyła sobie Kryształową Kulę, rozstała się nie tylko z ukochanym, ale także postanowiła pożegnać się z "Emką"!

 • Nowy film Luisa Mandoki w Polsce

  Ponad 300 tysięcy dzieci jest zmuszanych do walki z bronią w ręku w toczących się na całym świecie konfliktach. Losy jedenastoletniego chłopca z małej wioski w ogarniętym wojną domową Salwadorze przedstawia film "Głosy niewinności" Luisa Mandoki ( "24 godziny" , "Kiedy mężczyzna kocha kobietę", "List w butelce" ). We wtorek, 19 lipca, odbył się w Warszawie pokaz prasowy filmu. Na polskie ekrany