• Informacje na temat:

  krytycy muzyczni

Artykuły na temat: krytycy muzyczni
 • Kaja Paschalska załamie się?! Grad krytyki po jej występie!

  Kaja Paschalska (31 l.) chyba nie ma już szans na powrót na muzyczną scenę. Po jej ostatnim występie w telewizji śniadaniowej posypał się na nią grad krytyki!

 • Czy "Whiplash" pokazuje prawdę?

  Głośny film "Whiplash", który na ekrany polskich kin wszedł na początku stycznia, zdobył pięć nominacji do Oscara i zbiera entuzjastyczne recenzje. Jednak w środowisku muzycznym, a zwłaszcza jazzowym, obraz ma wielu krytyków.

 • Krytyka to wyzwanie

  – Czasem muszę wystawić negatywną opinię, takie moje zadanie – mówi ze śmiechem aktorka i recenzentka mody gwiazd, Ada Fijał. Wyznaje nam także swoje skryte marzenie – z kim najbardziej chciałaby zagrać.

 • Ramona Rey i "Superstarcie": Byłam okropnie zestresowana

  Jedną z mniej znanych uczestniczek "Superstarcia", nowego muzycznego show TVP2, jest Ramona Rey.

 • Chylińska nienawidzi krytyki

  Agnieszka Chylińska jest przeczulona na punkcie opinii innych o jej twórczości. Gdy po premierze ostatniego albumu zalała ją fala krytyki, dostawała szału.

 • "Mali Giganci": Aneta Todorczuk-Perchuć odpiera zarzuty

  - Dzieci są poddawane testom i ocenie już od najmłodszych lat - odpowiada Aneta Todorczuk-Perchuć na zarzuty krytyków show "Mali Giganci". Wie bowiem z własnego doświadczenia, jak ważna jest umiejętność przyjmowania porażek.

 • "Nie śpiewam dla krytyków"

  Kolejna "gwiazda" polskiej muzyki wyjaśnia, dlaczego nie przejmuje się krytycznymi opiniami na temat swojej twórczości. Tym razem jest to Gosia Andrzejewicz (23 l.). Doprawdy, te identyczne odpowiedzi artystów na zarzuty zaczynają nas już denerwować.

 • Najważniejsze wydarzenia 2014 roku w muzyce

  Nasi eksperci wskazują, co w muzycznym show-biznesie było najistotniejsze i najciekawsze w mijających 12 miesiącach.

 • Krytycy telewizyjni nagradzają

  Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych (Television Critics Association) nagrodziło w sobotę najlepsze ich zdaniem produkcje z małego ekranu.

 • The Weeknd: Michael Jackson z internetu

  Pojawił się nagle w 2011 roku i niemal natychmiast podbił serca słuchaczek oraz dziennikarzy muzycznych. A wystarczyło opublikować trzy utwory na Youtube.

Zdjęcia na temat: krytycy muzyczni
Wideo na temat: krytycy muzyczni
 • "Imperium": "No Apologies" (ft. Jussie Smollett, Yazz)

  "Imperium" Serial stacji FOX to obecnie największy hit amerykańskiej telewizji. Premierowy odcinek 2. sezonu obejrzało ponad 16 milionów widzów. "Imperium" przedstawia losy rodziny Lyonów, właścicieli wytwórni muzycznej Empire Enterprises. Serial szybko zyskał licznych fanów i zachwyt krytyków - odtwórczyni głównej roli kobiecej, Taraji P. Henson, została nominowana w tym roku do nagrody Emmy. O sukcesie serii zadecydowała nie tylko świetna historia oraz obsada ale również obsadzenie w...

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...

 • Imperium": "You're So Beautiful" ft. Jussie Smollett, Yazz

  "Imperium" (utwór "You're So Beautiful": Terrence Howard, Taraji P. Henson, Jussie Smollett, Yazz) "Imperium" to obecnie jeden z największych hitów amerykańskiej telewizji - premierowy odcinek 2. sezonu obejrzało ponad 16 milionów widzów. Serial stacji FOX przedstawia losy rodziny Lyonów, właścicieli wytwórni płytowej Empire Enterprises. Ciekawy scenariusz, świetni aktorzy, gwiazdy sceny muzycznej i hip-hop okazały się receptą na sukces - serial szybko zyskał licznych fanów i zachwyt...

 • Arirang

  "Arirang" Kim Ki-duka, koreańskiego mistrza kina metafizycznego, nagrodzony Un Certain Regard Award na tegorocznym festiwalu w Cannes, to - jak piszą krytycy - piękna i frustrująca, do bólu szczera, filmowa psychoterapia. Po wypadku na planie poprzedniego filmu Sen Kim Ki-duk spędza dwa lata na dobrowolnym wygnaniu, w nieogrzewanej chacie na koreańskiej prowincji. Żyje jak pustelnik, bez bieżącej wody i ogrzewania, pośród walających się pamiątek po dawnych sukcesach. W dialogu ze sobą z...

Dyskusje na temat: krytycy muzyczni
 • Re: Zżarła ją trema!

  Marzeniem każdego piosenkarza jest przebój. Bez przeboju jest efemerydą, anonimowym wykonawcą. Piosenkarz jest automatycznie kojarzony z przebojem. Wystarczy wymienić tytuł piosenki (szlagieru), a każdemu kojarzy sie ona z wykonawcą i odwrotnie - wykonawca jest kojarzony z piosenką. Przebój rządzi się własnymi prawami bez względu na to, czy krytycy muzyczni i inne autorytety go zaakceptują, czy