• Informacje na temat:

  krytyka o dodzie

Artykuły na temat: krytyka o dodzie
 • Gawliński o Dodzie: Nie przepadam za nią

  ...kasy. Nieważne w jakim stylu. W mojej branży nie liczy się, jaką się wydało płytę, co ma się do przekazania, ale ilość wejść na stronę internetową i kolczyk w pępku". Jak myślicie, krytyka koleżanek...

 • Sara May obraża Dodę

  Internetowa gwiazdka Sara May doszła do wniosku, że podlizywanie się Dodzie (co praktykowała do tej pory) przyniesie jej mniej korzyści, niż frontalny atak. Na swoim blogu wyśmiewa nowy singiel Rabczewskiej.

 • Doda najlepiej ubraną piosenkarką!

  ..."Diabeł ubiera się u Prady, ona też, choć z nią nawet diabeł nie wytrzymał" - w taki sposób Michał Piróg wręczył Dodzie Oskara Fashion, nagrodę dla najlepiej ubranej piosenkarki.

 • Elżbieta Zapendowska

  Współpracowała z Teatrem Buffo i Roma. Jest wykładowcą warsztatów muzycznych. Od 2002 do 2005 roku była jurorką w programie "Idol". W latach 2007-2009 pełniła tę samą funkcję w telewizyjnym show "Jak oni śpiewają". Lekcji śpiewu udzielała m.in. Edycie Górniak, Maryli Rodowicz, Ryszardowi Rynkowskiemu, Dodzie, Nataszy Urbańskiej, Katarzynie Zielińskiej, Katarzynie Groniec oraz Mandarynie...

 • Rodzice Dody pozwali Agnieszkę Szulim o naruszenie dóbr osobistych!

  ...z byłymi chłopakami, krytykami i dziennikarzami. W lutym tego roku na gali Niegrzeczni 2014 - według relacji Agnieszki Szulim - Doda miała ją pobić w toalecie. Prezenterka w "Dzień Dobry TVN" stwierdziła, że atak był zaplanowany i złoży akt oskarżenia przeciwko Dodzie z powództwa prywatnego. Wokalistka dostała zakaz wstępu do stacji TVN. cdn.

 • Rubik chciał przejąć interes

  ...swoimi problemami, przede wszystkim z korupcją, a Holendrowi niech dadzą trochę pieniędzy i możliwości działania. Karykaturalnie wygląda ostatnio krytyka Beenhakera. Janusz Radek: Tak, nawiązuje się(...). Nie dorastamy do pięt Yorke'owi, żeby robić taką muzykę. To są takie radioheadowskie pomyje. Szukajmy swojej wartości i swojej oryginalności. A wracając do twojego pytania o Feelu i Dodzie - myślę, że...

 • "Doda przy Lesz to diwa"

  Internauci poprosili Sarę May o ocenę wokalnych umiejętności Dody, co, jak można się domyślić, okazało się wodą na młyn dla piosenkarko-blogerki.

 • "Rubik chciał przejąć interes"

  Powiedzieć o Januszu Radku, że z niejednego pieca jadł chleb, to nic nie powiedzieć. Przedstawiamy rozmowę z wokalistą, muzykiem, aktorem, kabareciarzem, historykiem Januszem Radkiem. Z artystą spotkał się w Wieliczce Michał Michalak.