• Informacje na temat:

  krytykują gwiazdy

Artykuły na temat: krytykują gwiazdy
 • Polskie gwiazdy ostro krytykują referendum i Komorowskiego! "Nie podobają mi się te pytania"

  ...wiążący. Niska frekwencja nie powinna dziwić. Nawet gwiazdy i inne osoby publiczne otwarcie przyznają się do tego, że nie wzięły udziału w głosowaniu, o czym pisze "Fakt". "Nie poszłam na referendum...

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Hejterzy uderzają w... szczupłe gwiazdy!

  Nadeszło lato, a wraz z nim zasłużony odpoczynek nad wodą w bikini. Gwiazdy chętnie dzielą się relacjami ze swoich wakacji w social mediach. Jednak, jako osoby rozpoznawalne, muszą liczyć się z różnymi komentarzami dotyczącymi ich osoby. Marta Wierzbicka ostatnio zmierzyła się z krytyką jej szczupłej sylwetki. Jak zareagowała?

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • Wylał się na nie hejt! Znienawidzone gwiazdy show-biznesu?

  ...zainteresowaniem i niestety, jeszcze większym hejtem. Internauci krytykują ją i piszą niewybredne, przepełnione jadem komentarze nie ważne czy artykuły dotyczą jej występu w "Pytaniu na śniadanie", czy...

 • Władze Iranu krytykują gwiazdę "Rozstania"

  Na irańską aktorkę Leilę Hatami spadła w ojczyźnie fala krytyki po tym, jak gwiazda filmu "Rozstanie" pocałowała w policzek dyrektora festiwalu w Cannes, 83-letniego Gillesa Jacoba.

 • Renata Kaczoruk rozebrała się dla "Playboy'a"! Fani krytykują zdjęcie!

  Renata Kaczoruk (33 l.) rozebrała się w "Playboyu". Zdjęcie byłej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego znalazło się na okładce magazynu dla panów. Choć zdjęcie jest piękne, to internauci zauważyli, że nie wszystko jest na nim tak, jak powinno być...

 • Aktorzy w reklamach

  Polecają towarzystwa emerytalne, usługi bankowe, środki czystości, kosmetyki i artykuły spożywcze. Wzbudzają mieszane uczucia publiczności. Jedni im sekundują, inni krytykują. Jednak dobry aktor zagra wszystko.

 • "Rockowa" Dorota Wellman na pogrzebie Andrzeja Wajdy. Internauci krytykują!

  Dorota Wellman (55 l.) na pogrzebie Andrzeja Wajdy stawiła się w dżinsach, bluzce z dekoltem i ramonesce, za co mocno oberwała od części internautów, którzy zarzucili jej, że ubrała się "jak na dyskotekę".

 • Członkowie walijskiej grupy Travis po raz kolejny dość ostro skrytykowali Robbiego Williamsa, Jennifer Lopez i Geri Halliwell, oskarżając ich o to, że wykorzystują muzykę, aby stać się znanymi osobistościami.

Dyskusje na temat: krytykują gwiazdy