• Informacje na temat:

  kryzys w małżeństwie małgorzaty rozenek

Artykuły na temat: kryzys w małżeństwie małgorzaty rozenek
 • Małgorzata Rozenek świętuje urodziny!

  Małgorzata Rozenek 1 czerwca świętuje nie tylko Dzień Dziecka, ale i swoje urodziny. Ta data od wielu lat jest dla niej dość drażliwa. W końcu wokół jej prawdziwej metryki narosło wiele mitów i legend.

 • Kryzys w ich małżeństwie?

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", postanowił skomentować plotki na temat rzekomego rozpadu jego małżeństwa z Małgorzatą Rozenek, znaną jako Perfekcyjna Pani Domu.

 • Kryzys w ich małżeństwie to tylko plotka?

  Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", postanowił skomentować plotki na temat rzekomego rozpadu jego małżeństwa ze znaną jako Perfekcyjna Pani Domu Małgorzatą Rozenek!

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Małgorzata Rozenek kłóci się z Majdanem

  Wygląda na to, że związek Małgorzaty Rozenek (36 l.) i Radka Majdana (42 l.) przechodzi pierwszy kryzys!

 • Rozenek złożył pozew o rozwód!

  Koniec drugiego małżeństwa perfekcyjnej pani domu coraz bliżej. Jej mąż, Jacek Rozenek, 2 stycznia w warszawskim sądzie złożył pozew rozwodowy.

 • Rozenek ma nowego faceta?

  Małżeństwo Małgorzaty i Jacka Rozenków wisi podobno na włosku. Para dla dobra dzieci postanowiła spędzić nadchodzące święta razem. Pozew rozwodowy do sądu ma trafić jednak jeszcze w tym roku. Ile(...) końca" - mówi. Współpracownicy Małgorzaty potwierdzają słowa jej koleżanki. Twierdzą, że kiedy przyjęła ona propozycję poprowadzenia programu, zastanawiali się, czy jej małżeństwo nie skończy się tak...

 • Co za wieści! Steczkowska wróciła do męża! Wszystko dzięki żonie Kraśki!

  Przed czterema laty małżeństwo Karoliny Ferenstein-Kraśko przechodziło kryzys. Ona i jej mąż zdołali go jednak pokonać. Gwiazda postanowiła teraz pomóc przyjaciółce odbudować jej relację. I chyba jej się to udało...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko omal nie odwołała ślubu z Piotrem! Tajemnica wychodzi po latach!

  ...zmienił nawet fakt, że jeszcze pięć lat temu prezenter i bizneswoman przeżywali trudne chwile. W mediach publikowano wtedy informacje, że Piotr często pojawia się w towarzystwie Małgorzaty Rozenek(...), a dwa lata temu na świecie powitali Laurę. Dziś żona prezentera jest pewna, że warto było dać sobie szansę.  "Każdy kryzys kiedyś się kończy. Najważniejsze jest to, żeby przekuć go na coś dobrego...

 • Rozenkowie pogodzili się w święta?!

  Małgosia Rozenek (35 l.) znów się uśmiecha - podczas świąt mąż adorował ją jak za dawnych lat...​