• Informacje na temat:

    kryzys wieku

Artykuły na temat: kryzys wieku
  • John Travolta: Koniec kryzysu małżeńskiego?

    Miła niespodzianka spotkała podczas tegorocznego festiwalu w Cannes fanów gwiazdora Johna Travolty (64 l.). Aktor, który ostatnio raczej unika mediów, pojawił się na czerwonym dywanie ze swoją żoną, również aktorką Kelly Preston (56 l.). Chętnie pozowali do zdjęć, cały czas się uśmiechając. Czyżby małżeński kryzys został zażegnany?

  • Dla widzów w każdym wieku

    Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

  • Ma kryzys wieku średniego?

    Czy ojciec Mateusz rzeczywiście przeżywa kryzys wieku średniego? Chyba to tylko złudzenie Natalii, bo w kręconych odcinkach nie zabraknie mu energii ani determinacji, żeby demaskować przestępców.

  • Największe rozczarowania 2014 roku

    Megalomania U2, słabe albumy, kryzys w mainstreamie, strasznie drogie bilety na koncerty - eksperci serwisu Interia Muzyka wskazują największe rozczarowania mijających 12 miesięcy.

  • Krystian Wieczorek przeżywa kryzys w związku?

    Wygląda na to, że spora różnica wieku w końcu dała o sobie znać. Okazuje się bowiem, że związek aktora z "M jak miłość" z Marią Szafiarską to już przeszłość! Jak przekonuje "Fakt", młoda ukochana miała zgoła odmienne podejście do życia. "Aktorka jest towarzyską osobą. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, często wraca do domu nocą. A aktor? On jest bardzo zamknięty w sobie. Maria zawsze namawiała go...

  • Metallica żegna przyjaciela. Bruce Sinfosky nie żyje

    W sobotę (21 lutego) w wieku 58 lat zmarł Bruce Sinfosky, współtwórca dokumentalnego filmu "Metallica: Some Kind of Monster".

  • Grażyna Szapołowska zażegnała kryzys w związku!

    ...w podróż! Wszystko jest kwestią dogadania, a aktorka już jest w takim wieku, że potrzebuje stałego związku i stabilizacji. Dlatego też zaczęła bardziej liczyć się ze zdaniem swojego wybranka. 

  • Demis Roussos nie żyje: Kim był i jak go zapamiętamy?

    Potężna sylwetka i równie potężny głos - tak zapewne wielu ludzi będzie wspominać gwiazdę greckiej piosenki Demisa Roussosa, który zmarł w wieku 68 lat.

  • Andrzej Sołtysik i Patrycja mają znów problemy?! To kryzys!

    Patrycja i Andrzej to dość niecodzienna para. Spora różnica wieku, specyficzne życiowe przekonania i poczucie humoru sprawiają, że ich osoby budzą różne odczucia wśród publiczności. W dodatku sporo kontrowersji budzą niektóre posty publikowane przez żonę dziennikarza na jej profilu w mediach społecznościowych. Celebrytka karmi swojego 3-letniego synka piersią i z chęcią pokazuje te intymne...

  • Za młody na egzorcyzmy, za stary na seks?

    Choć trudno w to uwierzyć, wieczny chłopiec współczesnego kina - Hugh Grant - przekroczył już pięćdziesiątkę. W niedawnym wywiadzie dla BBC, gdzie promował komedię "Scenariusz na miłość", aktor opowiadał o swej "wiekowej klątwie", egzorcyzmach i dylematach, jakie niosą łóżkowe sceny ze studentkami.

Zdjęcia na temat: kryzys wieku
Wideo na temat: kryzys wieku
  • "rodzinka.pl": Sekrety 9. serii

    Przeprowadzka, diety FIT, kryzys wieku średniego i "ciche dni". Tomasz Karolak zdradza sekrety 9. serii serialu "rodzinka.pl".

Dyskusje na temat: kryzys wieku