• Informacje na temat:

  kryzys wizerunku

Artykuły na temat: kryzys wizerunku
 • Andrzej i Agata Dudowie zmagają się z kryzysem?! Ojciec prezydenta komentuje

  Jeszcze niedawno media rozpisywały się o rzekomym kryzysie w małżeństwie pary prezydenckiej. Pierwsza dama coraz rzadziej pojawiała się publicznie w towarzystwie męża, a jeśli już poszli gdzieś razem(...) - skomentowała tygodniku "Polityka" dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, autorka podręczników o kształtowaniu wizerunku i sztuce komunikowania się.  Jeżeli pomiędzy Agatą a Andrzejem Dudą rzeczywiście nie układało się...

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • "Pierwsza miłość": Włodzimierz Matuszak nie jest święty

  Koloratka jest jego nieodłącznym atrybutem – Włodzimierz Matuszak specjalizuje się w rolach proboszczów. Po wakacjach jego postać pomoże zażegnać kryzys w związku Śmiałków, a nam aktor zdradził, dlaczego mimo serialowego wizerunku daleko mu do świętości.

 • Agnieszka Grochowska o "Obcym ciele": Świetnie się bawiłam

  W najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" Agnieszka Grochowska wcieliła się w postać cynicznej i bezwzględnej szefowej korporacji. Aktorka przyznaje, że Kris to jedna z najbardziej antypatycznych postaci w polskiej kinematografii.

 • Edyta Pazura została menedżerką Czarka

  Edyta Pazura (25 l.) została menedżerką swojego znanego męża Czarka (51 l.). Piotr Tymochowicz, specjalista ds. kreowania wizerunku, uważa, że ta decyzja może doprowadzić do kryzysu w ich związku.

 • Kryzys u Wiśniewskich?

  Kolejne rysy pojawiają się na medialnym wizerunku małżeństwa państwa Wiśniewskich.

 • Isabel wstydzi się Kazimierza Marcinkiewicza!?

  Tabloidy donoszą, że małżeństwo Kazimierza Marcinkiewicza (55 l.) i Isabel z Brwinowa (32 l.) przeżywa poważny kryzys. Młoda żona kiedyś chętnie chwaliła się zaradnym mężem. Teraz nawet się o nim nie zająknie...

 • Górniak: Kryzys na pokaz?

  Kryzys w małżeństwie Edyty Górniak to działanie marketingowe - twierdzą ludzie związani z show biznesem.

 • Barwy szczęścia

  Hubert ma problem z pogodzeniem studiów i pracy w wytwórni. Pyrka żali się też Patrycji, że producent muzyczny narzuca mu zmiany w wizerunku i tekstach...

 • "Nie tworzę własnego wizerunku, po prostu go mam"

  Bezkompromisowy, bezczelny i bezpardonowy. Na scenie tworzący show zrozumiałe jemu samemu i grupie fanów z nastawieniem wyjątkowo rozrywkowym. Posiadający swoją definicję na wszystkie rzeczy i zjawiska w przyrodzie. Od początku śmiało "idzie po swoje". Mowa o DonGURALesko, z którym rozmawiała Aneta Błażejczyk ("Magazyn Hip Hop").