• Informacje na temat:

  kryzys zwany

Artykuły na temat: kryzys zwany
 • Grażyna i Marian Kociniakowie: Los nie był dla nich łaskawy. Przeżyli kryzys, pożar, kradzież

  ​Gdyby nie Grażynka, to już bym nie żył - zwykł mawiać Marian Kociniak (†80). Aktor pożegnał żonę w lutym tego roku. Dołączył do niej 17 marca.

 • Kryzys trwa. Gościnnie Muniek Staszczyk

  Niebawem ukażą się dwa nowe wydawnictwa płytowe legendy polskiej nowej fali, grupy Kryzys z Warszawy: zbiór nagrań archiwalnych oraz nowa EP-ka z Muńkiem na wokalu.

 • Beata Kozidrak zarobi w tym roku krocie!

  Bez wątpienia Beata to jedna z największych gwiazd na polskiej scenie muzyki rozrywkowej. Jej liczne przeboje znają prawie wszyscy Polacy. Nic więc dziwnego, że na jej występy przybywają tłumy! Ostatnio sporo o wokalistce pisało się w kontekście jej małżeńskiego kryzysu, co tylko jeszcze zwiększyło jej popularność. A Beata wydaje właśnie solową płytę bez udziału męża. Piosenka "Bingo" ma szansę...

 • "Co robimy w ukryciu" : Wampiry w kryzysie męskości

  "Co robimy w ukryciu" to film, który - jak mówi młodzież - powstał dla beki. I choć jest niczym więcej, jak tylko zgrywą 40-letnich kabareciarzy, ma w sobie siłę i bunt wymierzony w kino mainstreamowe. Inteligentnego humoru też mu nie brakuje.

 • Małgorzata Potocka: Czas nie leczy ran, tylko je zabliźnia

  Zawsze była przewodniczką stada. Silna, zorganizowana. W chwilach kryzysu walczyła o siebie, bo miała dla kogo żyć – dla ukochanych córek.

 • Robert Brylewski ostrzega: "Nie stać mnie na jedzenie"

  Robert Brylewski, legenda polskiej muzyki alternatywnej, umieścił na Facebooku dramatycznie brzmiący wpis.

 • Mateusz Banasiuk zabrał Magdę Boczarską na wakacje!

  Jego związek z Magdaleną Boczarską przechodził kryzys. Postanowił walczyć o to uczucie. A teraz porywa ją do RPA!

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Anna Korcz wyprowadziła się od męża!?

  Jeden z tabloidów donosi o kryzysie kolejnej znanej pary. Tym razem Anny Korcz (45 l.) i Pawła Pigonia (41 l.).

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

Zdjęcia na temat: kryzys zwany
Wideo na temat: kryzys zwany
 • Noc oczyszczenia

  Niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny, zwany "The New Founding Fathers of America", stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie ścisłego stanu wojennego. Najnowszym pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką", który gwarantuje obywatelom, że trzy razy do roku przez 12 godzin morderstwo staje się całkowicie legalne.

 • Kronika opętania

  Oparty na prawdziwej historii horror religijny. Clyde Brenek, podczas weekendowej wyprzedaży, kupuje swojej córce Em tajemnicze drewniane pudełko. W domu dziewczynka otwiera je i znajduje zagadkowe przedmioty. Od tej pory jej zachowanie wzbudza coraz większy niepokój otoczenia. Clyde, aby odkryć prawdę, będzie musiał zapoznać się z mistycznymi rytuałami mitologii żydowskiej, której częścią jest tajemniczy demon zwany dybukiem...

 • Rango

  Wspaniała animacja dla całej rodziny. Tym razem Johnny Depp użycza głosu głównemu bohaterowi - a będzie nim kameleon o imieniu Rango. Rango przechodzi życiowy kryzys - poszukuje własnej tożsamości. Jego głównym zajęciem jest wędrówka po pustyni Mojave. Pewnego dnia dociera do małego miasteczka w którym rządzą bandyci i kryminaliści. Postanawia zostać w nim stróżem prawa …

Dyskusje na temat: kryzys zwany