• Informacje na temat:

  krzesimir debski kobieta

Artykuły na temat: krzesimir debski kobieta
 • Jurksztowicz i Dębski rozstali się?!

  Związek Anny Jurksztowicz (48 l.) i Krzesimira Dębskiego (58 l.) przechodzi podobno poważny kryzys.

 • Krzesimir Dębski dla Chaplina

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Krzesimir Dębski napisze muzykę do 16 wczesnych filmów niemych Charliego Chaplina. Wytwórnia Limelight Films szukała kompozytora przez wiele miesięcy. "Przekonałem ich muzyką, którą napisałem na próbę do Emigranta i Charlie ucieka " - mówi Dębski.

 • Zrozumieć kobietę

  Serial komediowy, 47 min, Polska, 2008 Reżyseria: Wojciech Adamczyk Scenariusz: Robert Brutter, Jerzy Niemczuk Zdjęcia: Włodzimierz Głodek Muzyka: Krzesimir...

 • Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Trwa nagrywanie muzyki do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920". Kompozytorem jest Krzesimir Dębski, a promujący film utwór zaśpiewają odtwórcy głównych ról - Natasza Urbańska i Borys Szyc.

 • "Na dobre i na złe": Sylwia odzyska pamięć

  Dębskiego. Ostatecznie doktor Mróz odejdzie od męża i poprosi Radwana, by ją do siebie przygarnął. Beata wybierze dla synka imię Krzesimir, co oznacza "przywracający spokój". a.im.

 • Kto był na koncercie Beyonce?

  Polskie gwiazdy bawiły się w sobotę (25 maja) na koncercie Beyonce, która wystąpiła w ramach Oange Warsaw Festival. Na Stadion Narodowy w Warszawie przybyli m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Halina Mlynkova i Krzesimir Dębski.

 • "Na dobre i na złe": Czy zacznie nowe życie?

  ...na początku pracowała pani z Bartem. Kiedy wróci z konferencji w Berlinie, wszystko ustalimy... - Znam profesora, dyrektorze. Wiem, że nie przepada za kobietami na sali operacyjnej. - Powoli(...) Krzesimirem, zajmując miejsce Beaty. - Jestem jego ojcem, a ty... mogłabyś być jego matką... Doktor Mróz jego propozycję jednak odrzuci - i to ostro. - Ty naprawdę... oszalałeś! A potem zaproponuje...

 • Śleszyńska: Temperament Lizy Minelli

  Podbiła serca widzów rolami kobiet pełnych temperamentu, z charakterem, oryginalnych i zabawnych. Nie musi grać głównej bohaterki, żeby skupić na sobie naszą uwagę. Czy można przeoczyć siostrę Basen albo Auguścikową?

 • Trzeba się zatrzymać

  Maryli Rodowicz? To nie jest sprawa ubioru ani botoksu, ani operacji plastycznych. To jest sprawa pracowania nad sobą w środku. Pogodzenia się z upływem czasu. Rozbawił mnie kiedyś Krzesimir Dębski...

 • Muzyka filmowa we Wrocławiu

  I Wrocławski Festiwal Muzyki Filmowej rozpocznie się we Wrocławiu 3 czerwca. Organizator imprezy - Filharmonia Wrocławska - ma nadzieję, że festiwal przyciągnie młodych i spodoba się na tyle, że stanie się imprezą cykliczną.

Wideo na temat: krzesimir debski kobieta
 • Marcin Prokop zachwycony Radzimirem Dębskim!

  W studio "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska wyznała, że piękny Rafał Maślak wcale jej się nie podoba i nie jest w jej typie. Prowadzący Marcin Prokop wyznał z kolei, że jego wyobraźnię rozpala syn Krzesimira Dębskiego, Radzimir. "Jakbym był kobietą, to bym z nim chodził" - oznajmił. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Inna kobieta

  Carly Whitten (Diaz) to nowojorska prawniczka, która ma ścisłe zasady, dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau), szybko się w nim zakochuje. Pewnego dnia postanawia zrobić mu niespodziankę i jedzie go jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera... żona Marka, Kate (Mann). Jest zszokowana tym, że mąż ją zdradza, a Carly jest wściekła, że dała się oszukać. O dziwo, między kobietami wywiązuje się przyjaźń i postanawiają zemścić się na Marku. Pomaga im Amber (Upton) -...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.