• Informacje na temat:

  krzysztof antkowiak

Artykuły na temat: krzysztof antkowiak
 • Krzysztof Antkowiak został terapeutą

  Czarna koszulka i czarne spodnie, ciemne okulary, krótkie włosy. Trudno rozpoznać w nim idola nastolatek sprzed 30 lat, w którym kochała się cała Polska. Dziś życie Krzysztofa Antkowiaka (43 l.) to przede wszystkim praca z osobami uzależnionymi.

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Krzysztof Antkowiak w "Barwach szczęścia"!

  W prawdziwym życiu droga, którą przebył Krzysztof Antkowiak, też nie była wcale prosta. Piosenkarz karierę zaczął już jako nastolatek, a jego przebój "Zakazany owoc" nuciła przed laty cała Polska. Później młody artysta zniknął ze świata show-biznesu, walcząc m.in. z uzależnieniem od alkoholu i hazardu. W 2017 roku Krzysztof Antkowiak jednak triumfalnie powrócił - biorąc udział...

 • Kaja Paschalska wraca do gry

  Popularność dał jej serial "Klan".

 • Krzysztof Antkowiak: Pan Bóg wyciągnął mnie z nałogu

  Krzysia zdobyła Edyta Górniak. Była jego pierwszą wielką miłością. Gwiazda Krzysztofa Antkowiaka (45 l.) rozbłysła jasno, a potem utalentowany chłopak zniknął na wiele lat. W tym czasie przeżywał wzloty(...) tygodnikowi. I dodaje z przekonaniem: - To, co mi się przytrafiło, z pewnością jest rodzaj cudu. Antkowiak wychowywał się w tradycyjnej, katolickiej rodzinie. Jednak wcześnie zaczął się z Panem Bogiem wadzić...

 • Pamiętacie "Zakazany owoc" (nowy klip Krzysztofa Antkowiaka)?

  Co słuchać u wokalisty Krzysztofa Antkowiaka? Znany z przeboju "Zakazany owoc" piosenkarz zaprezentował nowy klip do utworu "Good".

 • Magdalena Ogórek i Krzysztof Antkowiak: co ich łączy?

  Magdalena Ogórek (37 l.) i Krzysztof Antkowiak (44 l.) Zjedli razem obiad, wybrali się na spacer, a na koniec czule pożegnali. Czy Magdę i Krzysztofa coś łączy?

 • DrumMachina: Energia żywego grania

  Zespół DrumMachina, którego najbardziej znanym członkiem jest wokalista Krzysztof Antkowiak, będzie specjalnym gościem sobotniego programu "Bar - Gorące Krzesła" w Polsacie. Każdy z was będzie mógł zadać pytanie członkom grupy, którzy 1 maja pojawią się na CZATerii. Początek czata o godz. 21.30.

 • Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak są sobie coraz bliżsi. Wrócą do siebie?

  Edyta Górniak (44 l.) i Krzysztof Antkowiak (44 l.) przed laty tworzyli parę, ale los ich rozdzielił. Teraz znów stają się sobie bliscy. Czy przez wzgląd na Krzysztofa artystka zdecyduje się porzucić Amerykę?

 • Pomaganie znów jest trendy

  Magda Femme, jurorka "Bitwy na głosy" Alicja Węgorzewska, Krzysztof Cugowski, Krzysztof Antkowiak, prezenter Maciej Orłoś czy modelka Iga Wyrwał wzięli udział w nagraniu piosenki promującej drugą odsłonę charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy".

Zdjęcia na temat: krzysztof antkowiak
 • Krzysztof Antkowiak
Wideo na temat: krzysztof antkowiak
 • Krzysztof Antkowiak: Nie da się być i muzykiem, i celebrytą

  Krzysztof Antkowiak przyznaje, że nigdy nie zależało mu na sławie ani statusie celebryty. Wokalista pojawił się na polskiej scenie muzycznej 26 lat temu, kiedy zdobył popularność hitem „Zakazany owoc(...). To są dwie zupełnie inne drogi. Żeby być celebrytą, trzeba to lubić, trzeba tego chcieć - dodaje. Obecnie Krzysztof Antkowiak występuje solowo oraz współtworzy duet muzyczny Simplefields, który

 • "Barwy szczęścia": Niespodzianka dla widzów!

  Boże Narodzenie tuż, tuż… A „Barwy szczęścia” mają dla Widzów świąteczny prezent! Stanisława Celińska – wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace – nagrała wyjątkową, pełną emocji piosenkę: „Czas pojednań”. Zapraszamy do obejrzenia specjalnego, świątecznego teledysku, w którym występują największe gwiazdy serialu! - Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji

Dyskusje na temat: krzysztof antkowiak