• Informacje na temat:

  krzysztof baranowski

Artykuły na temat: krzysztof baranowski
 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: szykuje się film o romansie znanej pary

  O Bogumile Wander (74 l.) i Krzysztofie Baranowskim (79 l.) głośno w ostatnim czasie za sprawą książki "Spowiedź kapitana". Teraz szykuje się film o życiu popularnej pary. Kto zagra główne role?

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski "biedują". Szukają 80-metrowego mieszkania w centrum Warszawy

  Bogumiła Wander (71 l.) i Krzysztof Baranowski (79 l.) zmagają się z problemami finansowymi. Para, by mieć za co żyć, sprzedała już ukochany samochód, teraz szykuje się do opchnięcia domu i przeprowadzki.

 • Zmarł Henryk Baranowski: reżyser i aktor

  W sobotę, 27 lipca, zmarł Henryk Baranowski - reżyser teatralny, scenarzysta i aktor, scenograf, a także m.in. b. dyrektor naczelny i artystyczny Teatru Śląskiego w Katowicach - poinformował Teatr na swojej stronie internetowej.

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski ukrywali romans przez długie lata

  Swój romans Bogumiła Wander (73 l.) i Krzysztof Baranowski (79 l.) ukrywali przed wszystkimi, a zwłaszcza przed dziećmi. Wiedzieli, że wiadomość o tym uczuciu mogłaby być dla nich szokiem.

 • Przyjaciele o Kieślowskim

  Cenił profesjonalizm i uczciwość, był prostolinijny, zawsze szedł własną drogą. Pozostanie wzorem dla współczesnych twórców - tak o Krzysztofie Kieślowskim ( "Trzy kolory" , "Podwójne życie Weroniki" ) mówili w niedzielę, 12 marca, w Katowicach jego przyjaciele, znajomi i współpracownicy. 13 marca mija 10. rocznica śmierci tego wybitnego reżysera.

 • Krzysztof Baranowski: Do obiadu dwie butelki wina, później wsiadamy w samochód i jedziemy

  Bogumiła Wander (74 l.) i Krzysztof Baranowski (78 l.) wyprzedają majątek, by - jak mówią - mieć na życie. Na pierwszy ogień poszedł samochód prezenterki, w kolejce czeka dom w Konstancinie i przeprowadzka do "małego" 80-metrowego mieszkania w centrum Warszawy. W książce "Spowiedź kapitana" żeglarz zdradza, jak wygląda ich codzienność. Oto fragment!

 • Koncertowe Lato nad morzem

  Władysławowo i Hel to kolejne przystanki wielkiej letniej akcji Koncertowe Lato , organizowanej przez RMF FM, telewizję Polsat i tygodnik "Naj". Tym razem w nadmorskich kurortach zagrają dla was grupy Myslovitz (w sobotę, 9 lipca) i Perfect (niedziela, 10 lipca), oraz Krzysztof Krawczyk, którego będzie można zobaczyć w obu miejscowościach. Patronem internetowym Koncertowego Lata jest

 • Krzysztof Baranowski o Wander: Miała męża i syna, ja żonę i dzieci. Ale nie potrafiłem się oprzeć

  Jeden z najsłynniejszych Polaków. Żeglarz, kapitan jachtowy, dziennikarz. Legenda i ucieleśnienie męskości. Idol młodzieży. Krzysztof Baranowski (79 l.) w "rozmowie rzece" z Beatą Biały pokazuje inną twarz, dokonując bilansu pełnego przygód życia oraz ujawniając cenę, jaką za nie zapłacił on i jego rodzina. Na pytanie, czy było warto, odpowiada twierdząco. Premiera książki "Spowiedź kapitana" już...

 • Koncertowe Lato we Władysławowie

  Koncertowe Lato w pełni! Piąta z kolei impreza cyklu koncertów organizowanych przez RMF FM, Telewizję Polsat i tygodnik "Naj", pod patronatem portalu INTERIA.PL, w sobotę 9 lipca, zawitała do najbardziej na północ wysuniętego miasta w Polsce. Gwiazdami Koncertowego Lata we Władysławowie byli: grupa Myslovitz i Krzysztof Krawczyk, którego występ przyjęto entuzjastycznie.

Zdjęcia na temat: krzysztof baranowski
Wideo na temat: krzysztof baranowski
 • Krzysztof Baranowski wyznaje w śniadaniówce: Nadal kocham byłą żonę. Spotykamy się

  Niedawno ukazała się książka Beaty Biały "Spowiedź kapitana", w której Krzysztof Baranowski opowiada o swoich podróżach, życiu i miłości do Bogumiły Wander, dla której porzucił żonę. W weekend(...)" - powiedział Baranowski. Co na to Bogusia? Dzień dobry TVN/x-news

 • "Przyjaciółki": Anka i Paweł ratują córkę z opresji

  Marek (Radosław Pazura) podejrzewa, że może być ojcem dziecka Zuzy (Anita Sokołowska). Inga (Małgorzata Socha) nie potrafi przyznać się Robertowi (Krzysztof Wieszczek) do zdrady. Patrycja (Joanna Liszowska) przeprowadza się z Mikołajem (Mikołaj Jańczak) do Elżbiety (Elżbieta Jarosik). Inga poznaje Ewę (Anna Baranowska), znajomą Roberta od wspólnych spacerów z dziećmi. Anka (Magdalena Stużyńska

 • "Przyjaciółki": "Czasem w życiu zdarzają się okazje" Co Robert chce powiedzieć Indze?!

  Inga (Małgorzata Socha) miała chwilę słabości i zdradziła Roberta (Krzysztof Wieszczek) z przystojnym fotografem Jackiem (Konrad Eleryk). Szybko jednak uświadomiła sobie, że nie może tego dłużej ciągnąć. Ingę dręczą wyrzuty sumienia. Robert zorientował się, że przystojny fotograf wpadł jej oko. Jednak rozumie, że takie zauroczenie może zdarzyć. Jemu też spodobała się Ewa (Anna Baranowska