• Informacje na temat:

  krzysztof diablo

Artykuły na temat: krzysztof diablo
 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk potwierdza rozwód!

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (35 l.) udzielił szczerego wywiadu jednemu z portali, w którym przyznał, że jest w trakcie rozwodu z żoną.

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • Krzysztof „Diablo” Włodarczyk planuje ślub!

  Krzysztof Włodarczyk (36 l.) jeszcze się nie rozwiódł, a już chce się ponownie żenić!

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk szykuje się do rozwodu

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (36 l.) spakował walizki i wyniósł się z domu.

 • "Diablo" Włodarczyk w "M jak miłość"

  W oczekiwaniu na nazwisko nowego przeciwnika, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zagrał rolę... trenera boksu. Mistrz świata organizacji WBC w kategorii junior ciężkiej wystąpił w serialu "M jak miłość".

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ma już nową partnerkę?!

  Krzysztof Włodarczyk (36 l.) ledwie wyprowadził się od żony, z którą chce się rozwieść, a już znalazł sobie pocieszycielkę?

 • "S.O.S" Żmudy Trzebiatowskiej

  Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" minął pod znakiem ABBY. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk odstał najmniej punktów i odpadł z programu.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk spłacił część długu!

  Miesięczny pobyt w Ameryce korzystnie wpłynął na Krzysztofa Włodarczyka (36 l.). Bokser najwyraźniej postanowił pozałatwiać sprawy, które psuły mu wizerunek w mediach. Na początek wziął byka za rogi(...) częstym gościem w naszym domu - powiedziała "Twojemu Imperium" Radomska. - Ale oczywiście nie ma możliwości, byśmy do siebie wrócili - zastrzegła. Krzysztof Włodarczyk spędził z córką cały dzień...

 • Następca Pudziana?

  W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi kolejny twardy zawodnik. Mariusza Pudzianowskiego zastąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Zdjęcia na temat: krzysztof diablo
Wideo na temat: krzysztof diablo
 • Rozbierana sesja "Diablo" Włodarczyka

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk podczas sesji zdjęciowej do jednego z magazynów dla pań...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "Diablo" Włodarczyk: Spotykam się z psychiatrą, ma mnie wyprostować

  Krzysztof Włodarczyk w "Bagażu osobistym" opowiedział o swojej depresji oraz próbie samobójczej. Jak wtedy wyglądało jego życie? - Bałagan, totalny chaos - powiedział pięściarz. Miało to związek z tym, że sportowiec zdradził swoją żonę i miał dziecko z inną kobietą. - Przed urodzeniem córki i po urodzeniu córki miałem cały okres wojny. Dziś wraca do zdrowia dzięki terapii. (Bagaż osobisty / TTV

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...