• Informacje na temat:

  krzysztof globisz żona

Artykuły na temat: krzysztof globisz żona
 • Krzysztof Globisz dostał rolę w serialu

  Krzysztof Globisz (60 l.) dostał angaż w nowym serialu TVP "Leśniczówka". To pierwsza duża rola aktora, od kiedy doznał on udaru mózgu.

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Krzysztof Globisz: Rozpłakał się ze wzruszenia

  ...przedstawienia aktorów z niepełnosprawnością. Zresztą od lat pracuje w Teatrze 21 z osobami chorującymi na autyzm i z zespołem Downa. Na scenie pojawił się też Krzysztof Globisz (60 l.), który wcielił(...). Podczas premiery nie mogło zabraknąć bliskich pana Krzysztofa. W teatrze pojawiła się jego żona Agnieszka oraz starszy syn Krzysztof junior razem ze swoją małżonką. Wszyscy starali się pomagać...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Krzysztof Globisz podziękował kolegom za wsparcie! Piękny gest

  Krzysztof Globisz (59 l.) jest wzruszony postawą środowiska, które tak mu pomaga. Z wdzięczności aktor ofiarował kolegom obraz z aniołem.

 • Krzysztof Globisz: Odchudzanie pod okiem żony

  Mieszka w pięknym Krakowie, ale coraz chętniej z niego ucieka.

 • Krzysztof Globisz wrócił na scenę po udarze!

  To było wyjątkowe przedstawienie. W krakowskim Teatrze STU świętowano 15-lecie wystawienia "Hamleta". W spektaklu, po raz pierwszy po udarze mózgu, wystąpił Krzysztof Globisz (58 l.). - Krzysztof(...) stronie... Kiedy podczas przedstawienia Krzysztof Globisz wstał, wspierając się na balustradzie, zapadła cisza. Choć wypowiadał słowa z trudem, na jego ustach gościł uśmiech. Wzruszeni widzowie...

 • Globisz i jego kobiety

  W sobotę, 8 lipca w Cieszynie, w ramach festiwalu "Wakacyjne kadry", odbędzie się prapremiera nowej produkcji Artura "Barona" Więcka oraz Witolda Beresia. Twórcy "Anioła w Krakowie" i "Zakochanego Anioła" zaprezentują film "Wszystkie kobiety Mateusza".

 • Krzysztof Globisz: Wrócił, choć lekarze nie dawali mu szans

  Właśnie skończył 60 lat. I ma powody do optymizmu, bo jeszcze niedawno wydawało się, że Krzysztof Globisz na zawsze zniknie z polskich scen, z filmu. Dziś znowu gra. Powoli wraca na scenę i pokazuje(...) mowy). O obawach związanych z afazją Krzysztof Globisz dużo mówił w wydanym w 2010 r. wywiadzie rzece "Notatki o skubaniu roli", przeprowadzonym z nim przez Olgę Katafiasz. Uważał, że ta patologia...

 • W Wigrach na Suwalszczyźnie, w klasztorze kamedulskim, rozpoczęły się w poniedziałek zdjęcia do filmu "Miś 2". Ekipa filmowa będzie pracowała na Suwalszczyźnie około tygodnia - obraz będzie kręcony także na wiadukcie w Stańczykach, koło Jeleniewa oraz w Suwałkach.

Zdjęcia na temat: krzysztof globisz żona