• Informacje na temat:

  krzysztof ibisz agata młynarska

Artykuły na temat: krzysztof ibisz agata młynarska
 • Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz i inni celebryci w szoku! Ich dane wyciekły do sieci!

  ...wykradł dane osobowe, adresy tych osób i opublikował na forum. Jak informuje "Rzeczpospolita", z usług firmy korzystali m.in. Borys Szyc, Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz, Patrycja Markowska, Paweł...

 • "On & Ona", czyli Ibisz z Młynarską

  "On & Ona" to nowy program stacji Polsat, który poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska. Emitowane w niedzielne popołudnia show powstanie na licencji kanadyjskiej produkcji "Mr. And Mrs".

 • Agata Młynarska

  ...teleturnieju dla młodzieży "Eureko, ja to wiem", następnie programu "Dzień Kangura" oraz show "On i Ona", w którym towarzyszył jej Krzysztof Ibisz. Jest również producentem merytorycznym show "Jak oni(...) pogody przez długi czas była również związana w życiu prywatnym, ostatecznie jednak para rozstała się. Agata Młynarska jest córką Wojciecha Młynarskiego i Adrianny Godlewskiej. Jej siostra, Paulina...

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

 • Agata Młynarska (48 l.), podobnie jak Krzysztof Ibisz, z wiekiem wygląda coraz młodziej. Oglądając festiwal w Opolu, jej uwagę zwrócił przede wszystkim fakt, iż dawne gwiazdy telewizji... zestarzały się.

 • Ibisz z byłą żoną: Lekko, łatwo i przyjemnie

  "Chciałabym bardzo, abyście pokochali nasze nowości, ale żebyście wciąż kochali to, co pokochaliście wcześniej. I najważniejsze - bez zdrad, kochani" - powiedziała Nina Terentiew podczas "Wieczoru z gwiazdami".

 • Cichopek zastąpi Młynarska!

  Agata Młynarska poprowadzi z Krzysztofem Ibiszem nowy show Polsatu, który ma zastąpić "Jak oni śpiewają" . Czyżby Kasia Cichopek musiała pożegnać się z pracą w stacji?

 • "On i Ona": Miłosne sekrety gwiazd

  "On i Ona" to nowe show, które będzie można po raz pierwszy zobaczyć w niedzielę o godz. 16.45 w Polsacie. Gospodarzami programu są Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

 • Tajemnica sylwetki Agaty Młynarskiej

  ...- Kiedy skończyłam 40 lat, zorientowałam się, że moja bezkarność w jedzeniu została surowo ukarana. Wiedziałam, że albo odpuszczę, albo się pozbieram i wrócę do mojego rozmiaru 38 - wyznaje Agata Młynarska. Po wielu próbach schudnięcia, za namową Krzysztofa Ibisza, prezenterka zwróciła się o pomoc do dietetyczki i trenera, którzy opracowali dla niej dietę oraz program treningów. Agata poważnie...

 • Młynarska: Wzbudzam zaufanie gwiazd

  Agata Młynarska od kilku tygodni prowadzi z Krzysztofem Ibiszem show "On i Ona", który w Wielkiej Brytanii cieszy się ogromną popularnością już 20 lat. Ten program ma w sobie magię - przekonuje dziennikarka.

Zdjęcia na temat: krzysztof ibisz agata młynarska
 • Gwiazdy na Wielkim Teście o Telewizji