• Informacje na temat:

  krzysztof ignaczak z żoną

Artykuły na temat: krzysztof ignaczak z żoną
 • Kultowe seriale: Mija 20 lat od premiery "Radia Romans"

  ...i Krzysztof Stelmaszyk). W czasach, kiedy na polskim rynku radiowym jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się prywatne stacje, opowieść o jednej z nich po prostu nie mogła nie zainteresować widzów. Jednak(...) serialowej rozgłośni znalazło się dwóch czynnych wówczas radiowców-aktorów: Tomasz Ignaczak (wcielał się w Darka Igielskiego) i Tomasz Bednarek (Stefan Chocholak) stawiający wtedy pierwsze kroki...

 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".

 • Mamoń i Sidorowski wracają na ekrany!

  W piątek na ekrany kin trafia 8 tytułów, w tym ostatni film zmarłego wskutek przedawkowania narkotyków Philipa Seymoura Hoffmana ("Bardzo poszukiwany człowiek") i dokument o polskich siatkarzach "Drużyna". Czy przebojami okażą się zrekonstruowane cyfrowo klasyki: "Wielki błękit" Luka Bessona i kultowy "Rejs" Marka PIwowskiego?