• Informacje na temat:

  krzysztof ignaczak zdjęcia

Artykuły na temat: krzysztof ignaczak zdjęcia
 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  ...uzbroić się w cierpliwość (śmiech). Co jeszcze łączy obie produkcje?  Julia Kamińska, Dorota Pomykała, Filip Bobek i Krzysztof Czeczot w obsadzie. Plus scenografia Doroty Ignaczak i ta sama hala zdjęciowa przy Al. Krakowskiej w Sękocinie Starym, w której kręcone są zdjęcia. Producentka “Singielki" Karolina Izert była asystentką Roberta Wieczorka, producenta “Brzyduli". "Singielka": Nowa idolka...

 • Wielkie zmiany na Wspólnej!

  Właśnie zakończyła się budowa nowej hali, w której powstawać będą zdjęcia do kolejnych odcinków telenoweli. Wcześniej kręcono je w wynajmowanych pomieszczeniach przy ul. Chełmskiej w Warszawie. Teraz(...) najbliżsi: Marta (Joanna Jabłczyńska), Igor (Kuba Wesołowski), Magda (Karolina Nolbrzak), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) i Nicole (Maria Niklińska). - Scenografię w serialu "Na Wspólnej" charakteryzuje to...

 • Dokument o siatkarzach "Drużyna" w kinach w sierpniu

  W sierpniu na ekrany kin trafi dokumentalny obraz Michała Bielawskiego "Drużyna", będący opowieścią o siatkarskiej reprezentacji Polski.

 • Film o reprezentacji Polski siatkarzy w sierpniu w kinach

  Opowiadający o reprezentacji Polski siatkarzy dokument "Drużyna" w reż. Michała Bielawskiego trafi 8 sierpnia do kin. Pokazuje zawodników podczas meczów oraz w trakcie przygotowań do spotkań z innymi zespołami. Kręcono go przez rok, m.in. w Spale, Warszawie i Płocku.

 • Film "Drużyna" o siatkarskiej reprezentacji Polski od piątku w kinach

  Opowiadający o reprezentacji siatkarzy dokument "Drużyna" w reż. Michała Bielawskiego trafi w piątek do kin. Pokazuje polskich zawodników podczas meczów oraz w trakcie przygotowań do spotkań z innymi zespołami. Kręcono go przez rok, m.in. w Spale, Warszawie i Płocku.

 • "Drużyna": Polscy siatkarze w filmie

  Kolejne zdjęcia do dokumentu o reprezentacji Polski siatkarzy kręcono na warszawskim Torwarze podczas meczu z Brazylią w Lidze Światowej. Ekipa filmowa rejestrowała gorący doping kibiców biało-czerwonych. Jeszcze przed meczem towarzyszyła natomiast zawodnikom.

 • Mamoń i Sidorowski wracają na ekrany!

  W piątek na ekrany kin trafia 8 tytułów, w tym ostatni film zmarłego wskutek przedawkowania narkotyków Philipa Seymoura Hoffmana ("Bardzo poszukiwany człowiek") i dokument o polskich siatkarzach "Drużyna". Czy przebojami okażą się zrekonstruowane cyfrowo klasyki: "Wielki błękit" Luka Bessona i kultowy "Rejs" Marka PIwowskiego?

 • Dokument o polskich siatkarzach

  Powstaje dokument o reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Ekipa filmowa, kierowana przez reżysera Michała Bielawskiego, towarzyszyła z kamerami zawodnikom na zgrupowaniu kadry w Spale. Filmowcy będą też obecni m.in. na meczach Polaków w Lidze Światowej 2013.