• Informacje na temat:

  krzysztof igor krawczyk

Artykuły na temat: krzysztof igor krawczyk
 • Krzysztof Cwynar pokonał raka! "Właśnie wróciliśmy ze szpitala z wynikami badań"

  Krzysztof Cwynar (75 l.) rozbudził muzyczną pasję w synu Krzysztofa Krawczyka, ale sam toczył trudną walkę z nowotworem. Piosenkarz cieszy się, że najgorsze ma już za sobą.

 • Krzysztof Krawczyk zdradzał żony

  Słynny wokalista opowiada o niewierności wobec dwóch pierwszych żon.

 • Krzysztof Krawczyk ma wyrzuty sumienia. Dlatego oddaje byłej żonie swoją rentę!

  Krzysztof Krawczyk (69 l.) w przeszłości był „niepoprawnym poligamistą”, jak sam się niegdyś określił. Dziś dostrzega swoje błędy i stara się je choć częściowo naprawić. To dlatego rentę oddaje na użytek byłej żony.

 • W plebiscycie Superjedynki 2007 internauci mogą wybierać swoich faworytów m.in. w kategorii "płyta pop". W tym roku wybór jest bardzo zróżnicowany.

 • Krawczyk chce pomóc byłej żonie

  ...- Przeżyłem z tą kobietą 11 lat, muszę jej pomóc! - mówi wokalista Krzysztof Krawczyk (64 l.) o Halinie Żytkowiak .

 • Muzyczne debiuty roku

  W kończącym się 2004 roku krajowy rynek muzyczny zdominowany został przez weteranów sceny - najpopularniejszym wykonawcą okazał się Krzysztof Krawczyk, który karierę zaczynał jeszcze w latach 60. Jednak pojawiło się kilku godnych uwagi debiutantów. Również na świecie na szersze wody wypłynęło paru młodych wykonawców, którzy mają spore szanse na osiągnięcie w 2005 roku naprawdę dużego sukcesu.

 • Zmarła była żona Krawczyka

  Halina Żytkowiak we wtorek (22 marca) przegrała walkę z rakiem. Krzysztof Krawczyk przeżył z nią jedenaście lat wspólnego życia.

 • Krakowski Festiwal Filmowy po selekcji

  Dobiegła końca praca komisji selekcyjnej 46. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W tym roku do selekcji zostało zgłoszonych 1315 filmów z całego świata, w tym 207 propozycji z Polski. Wśród nadesłanych tytułów, 557 to krótkometrażowe filmy fabularne, 456 to filmy dokumentalne, 190 to animacje, a pozostałe 100 to filmy eksperymentalne.

 • Serialowy przewodnik

  Grażynki. Wcześniej udaje mu się przekonać Igora, że warto zainwestować w prywatną klinikę. Koziełło wyciąga z archiwum Elmedu kartę Anny, jego byłej pacjentki. W domu kultury trwają przygotowania do(...) w branży medycznej jeszcze nie próbował swoich sił. Lubicz daje mu do wglądu dokumenty firmy. Wieczorem Igor zaczepia Pawła po wyjściu z kliniki. Oznajmia lekarzowi, że chce zostać udziałowcem kliniki...

 • Serialowy przewodnik

  ...w warsztacie. Pod drzwi pomieszczenia podkłada ogień... Na szczęście dość szybko wracają Marek i Krzysztof. Mężczyznom udaje się oswobodzić ukochane kobiety, ale nie są w stanie uratować domu. Nie dają także(...) z Agatą. Dziewczyna tłumaczy, że wezwała Krawczyka, bo wieczorem ktoś się kręcił w ogrodzie. Janek zabiera Jolę na wycieczkę. Chce jej pokazać miejsce, które ma zamiar wydzierżawić pod budowę hotelu dla...

Dyskusje na temat: krzysztof igor krawczyk
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Grzegorz Ciągardlak, Elżbieta Romanowska, Wojciech Solarz, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski, pojawiają się też nowi: Krzysztof Pieczyński, Filip Gurłacz, Marianna Kowalewska, Maciej Musiałowski(...), Dominik Bąk, Dagmara Bąk, Mariusz Zaniewski, Witold Sosulski, Dawid Zawadzki, Anita Jancia, Radosław Krzyżowski, Marcin Janos Krawczyk, Dariusz Wieteska, Joanna Jarmołowicz, Karolina Bacia, Jacek