• Informacje na temat:

  krzysztof janczar i syn

Artykuły na temat: krzysztof janczar i syn
 • Krzysztof Artur Janczar (41 l.) jest synem aktora Krzysztofa Janczara. Podobnie jak ojciec skończył szkołę aktorską i grywa w serialach. O wielkiej popularności jednak nie marzy. Ceni sobie spokojne życie na warszawskich Kabatach.

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • "Klan": Dziecko w drodze, czyli testament albo... spółka

  Udająca ciężarną Halszka (Jolanta Mrotek) zaproponuje Bolkowi (Krzysztof Janczar), by zostali wspólnikami w jego karczmie. W ten sposób żonaty hodowca drobiu zapewni byt ich wspólnemu dziecku, które rzekomo za kilka miesięcy ma przyjść na świat. Poznaj szczegóły!

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • "Klan": Bożenka zrezygnuje z aktorstwa i będzie hodować drób?

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) wygra casting do roli agentki wywiadu w filmie sensacyjnym, Miłosz (Konrad Darocha) dostanie pracę jako fotosista... - Czy na tym da się zbudować przyszłość? - zapyta synową i syna Bolek (Krzysztof Janczar), po czym zaproponuje im, by przejęli jego fermę i zajęli się hodowlą drobiu!

 • Kultowy "Dom" na antenie Kino Polska

  W jesiennej ramówce kanał Kino Polska stawia na polskie seriale , oglądane przez kilka pokoleń widzów. W listopadzie stacja pokaże najdłużej realizowaną (od 1980 do 2000 roku) polską produkcję - "Dom".

 • "Klan": Bolek i Heniutka chcą cieszyć się życiem... w Afryce!

  Po pozbyciu się kurzego biznesu i przeprowadzce do Warszawy Bolek (Krzysztof Janczar) i Heniutka (Małgorzata Sadowska) dojdą do wniosku, że dotąd nie potrafili cieszyć się życiem. Postanowią nadrobić stracony czas... - Wyjeżdżamy do Afryki - oznajmią Miłoszowi (Konrad Darocha).

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

 • "Klan": Bolek wpadnie w oko... córce Leopolda! Będzie romans?

  Kiedy Bolek (Krzysztof Janczar) dowie się, że w domu jego syna i synowej na jakiś czas zamieszka Ula (Monika Dryl), postanowi przeprowadzić się do Pawła (Tomasz Stockinger). Jednak Urszula zrobi na nim wielkie wrażenie... On też się jej bardzo spodoba!

 • Trzy kultowe seriale na DVD

  "Lalka", "Wojna domowa" i "Czarne chmury" - dziś na DVD ukazują się trzy polskie popularne seriale telewizyjne. Dystrybutorem wydawnictw jest Galapagos Films.

Zdjęcia na temat: krzysztof janczar i syn
Dyskusje na temat: krzysztof janczar i syn