• Informacje na temat:

  krzysztof janczar w klanie

Artykuły na temat: krzysztof janczar w klanie
 • Krzysztof Janczar w "Klanie"!

  Do obsady telenoweli "Klan" dołączył Krzysztof Janczar, niezapomniany Pawełek z "Wojny domowej". Sprawdź, kogo zagra!

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Monika zatrudni... Feliksa!

  Monika (Izabela Trojanowska) wpadnie w furię, gdy okaże się, że organizatorzy kongresu, który miał się odbyć w jej restauracji, postanowili w ostatniej chwili przenieść imprezę do... karczmy Bolka (Krzysztof Janczar). - Musisz przywyknąć do konkurencji - powie jej Feliks (Jan Piechociński). - I musisz zatrudnić menadżera - doda.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • "Klan": Przeprowadzka pod Warszawę? Wykluczone!

  Kazuniowie pozbędą się wreszcie kurzego interesu w Woli Tureckiej i zaczną rozglądać się za mieszkaniem w stolicy. - Chcemy co najmniej sto metrów - wyzna Bolek (Krzysztof Janczar) Pawłowi (Tomasz Stockinger) i zdradzi mu, że marzy, by zamieszkali z nimi Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosz (Konrad Darocha) z córeczką.

 • "Klan": Czas goi rany?

  Strata Krystyny dotknęła boleśnie wszystkich Lubiczów. Kto z rodziny znajdzie w sobie siłę, by zacząć życie na nowo, a kto pogrąży się w żałobie i rozpamiętywaniu błędów z przeszłości?

 • "Klan": Heniutka ma dość Bolka! Zostawi go?

  Heniutka (Małgorzata Sadowska) poskarży się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że jej mąż stetryczał i że ma go po dziurki w nosie, bo zrobił się strasznie marudny... Wyzna, iż ostatnio nie może dogadać się z Bolkiem (Krzysztof Janczar).

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

 • "Klan": Nowa miłość Bolka?

  W życiu hodowcy drobiu Bolka Kazunia (Krzysztof Janczar) pojawi się nowa kobieta, dla której straci głowę. Okaże się, że będzie to Barbara Milecka (Aldona Orman).

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Zdjęcia na temat: krzysztof janczar w klanie
Dyskusje na temat: krzysztof janczar w klanie
 • Re: "Klan": Halszka wpadnie na oszustwie!

  Krzysztof Janczar grający Bolka to mój ulubiony aktor. W klanie jego gra najbardziej mi się podoba. Potrafi rozśmieszyć widza, jak również zagrać człowieka który za chwilę umrze, człowieka bez wykształcenia jak i naukowca. Mój sentyment trwa od czasu Wojny Domowej, może dlatego że jest moim równolatkiem. Jego ojciec również był dobrym aktorem i niesamowicie przystojnym.

 • Re: A tu Krzysztof Janczar obecnie. Przez mł...

  W Klanie jest koszmarny - te jego jąkania i mlaskania są nie do zniesienia. Idę robić herbatę jak pojawia się na ekranie.