• Informacje na temat:

  krzysztof janczar zona z klanu

Artykuły na temat: krzysztof janczar zona z klanu
 • "Klan": Monika zatrudni... Feliksa!

  Monika (Izabela Trojanowska) wpadnie w furię, gdy okaże się, że organizatorzy kongresu, który miał się odbyć w jej restauracji, postanowili w ostatniej chwili przenieść imprezę do... karczmy Bolka (Krzysztof Janczar). - Musisz przywyknąć do konkurencji - powie jej Feliks (Jan Piechociński). - I musisz zatrudnić menadżera - doda.

 • "Klan": Czas goi rany?

  Strata Krystyny dotknęła boleśnie wszystkich Lubiczów. Kto z rodziny znajdzie w sobie siłę, by zacząć życie na nowo, a kto pogrąży się w żałobie i rozpamiętywaniu błędów z przeszłości?

 • "Klan": Heniutka ma dość Bolka! Zostawi go?

  Heniutka (Małgorzata Sadowska) poskarży się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że jej mąż stetryczał i że ma go po dziurki w nosie, bo zrobił się strasznie marudny... Wyzna, iż ostatnio nie może dogadać się z Bolkiem (Krzysztof Janczar).

 • Marzy mu się romans

  Debiutował w roku 1965 rolą Pawła Jankowskiego w kultowej już "Wojnie domowej". Teraz oglądamy go w "Klanie", w roli pociesznego Bolka Kazunia, spokrewnionego z Lubiczami, hodowcy drobiu spod Woli Tureckiej. - Uwielbiam ten jego styl - mówi o swoim bohaterze.

 • "Klan": Bolek wróci do Heniutki!

  Bolek (Krzysztof Janczar), hodowca drobiu w Woli Tureckiej, ma powody do radości: żona Heniutka (Małgorzata Sadowska) w końcu zapomni o jego romansie z Halszką (Jolanta Mrotek) i pozwoli mu wrócić do domu. Sprawdź, jak do tego dojdzie!

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • "Klan": Bożenka zostanie... magistrem!

  ...robił żadnych problemów. Gwarantuję, że cała komisja będzie po twojej stronie - zacznie uspokajać synową i syna Bolek (Krzysztof Janczar). Kilka godzin później świeżo upieczona pani magister i jej mąż(...)W 2965. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 czwartek 1 września) spełni się wielkie marzenie Bożenki - będzie wreszcie mogła pochwalić się przed najbliższymi dyplomem ukończenia studiów i tytułem magistra...

 • "Klan": Marzenia Grażynki o działce pod Warszawą legną w gruzach?

  Bolek (Krzysztof Janczar) przekona Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) do zakupu sąsiadujących ze sobą działek pod Warszawą. Okaże się jednak, że właściciel pięknych posesji to zwykły oszust...

 • "Klan": Heniutka rzuci Bolka!

  Bolkowi Kazuniowi (Krzysztof Janczar), wiarołomnemu hodowcy drobiu z Woli Tureckiej, przyjdzie słono zapłacić za romans z Halszką (Jolanta Mrotek). Żona Heniutka (Małgorzata Sadowska) powie: "dość"! Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Paweł i Wiga wreszcie zostaną małżeństwem!

  ..., że Rafał nie może kierować autem nowożeńców, bo Bolek (Krzysztof Janczar) uparł się, iż to on zasiądzie za kierownicą eleganckiej limuzyny. I nie będzie to jedyna niespodzianka, jaką Kazuń przygotuje(...)Pierwszy raz od lat widzowie nie zobaczą wigilii na Sadybie. Powód? Poszczególne odcinki "Klanu" mają odzwierciedlać bieżące dni, jeżeli więc w tym roku wigilia przypada w sobotę, a z Lubiczami...