• Informacje na temat:

  krzysztof jasnowidz

Artykuły na temat: krzysztof jasnowidz
 • Jasnowidz Krzysztof Jackowski roztacza przeraźliwą wizję o Tomaszu Mackiewiczu!

  Popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski roztacza przeraźliwą wizję tego, co wydarzyło się pod Nanga Parbat. "Stało się to, co zwykle, źle wyliczony czas prawdopodobnie i niestety Polak nie wytrzymał" - twierdzi. Jego zdaniem nie ma żadnych szans na to, by himalaista przeżył.

 • Cugowski zostanie dziadkiem

  Dokładnie rok temu Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, ogłosił, że chce zostać dziadkiem. No i proszę - w grudniu przyjdzie na świat dziecko jego starszego syna Wojtka.

 • Romina Power nadal szuka zaginionej córki. Gwiazda zwróciła się o pomoc do jasnowidza Jackowskiego

  Krzysztof Jackowski (55 l.), zyskał już najwidoczniej międzynarodową popularność. O pomoc poprosiła go światowej sławy gwiazda, Romina Power (67 l.). Ma nadzieję, że jasnowidz z Człuchowa rozwiąże sprawę tajemniczego zaginięcia jej córki.

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

 • Skandal po odnalezieniu Piotra Woźniaka-Staraka!

  ...22 sierpnia przekazano tragiczne informacje o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) Jednak nikt nie wspomniał o tym, że ciało tak naprawdę odnalazł najsłynniejszy polski jasnowidz! O pomoc zwróciła się do niego podobno bliska osoba z otoczenia rodziny. W sieci wybuchł skandal.

 • W poszukiwaniu otwartych umysłów

  Maciej Silski wygrał w 2005 roku IV edycję "Idola", dołączając do grona laureatów tego programu: Alicji Janosz, Krzysztofa Zalewskiego i Moniki Brodki. Ponad dwa lata od tego wydarzenia przyszło czekać fanom Silskiego na jego debiutancki album. W czerwcu 2007 roku ukazała się płyta "Alodium", zawierająca takie piosenki jak "Póki jesteś" i "Gdy umiera dzień".

 • W centrum miasta dwaj zamaskowani mężczyźni wpychają do bagażnika samochodu mężczyznę i odjeżdżają w nieznanym kierunku. Sierżant Sztabowa Monika Kownacka i starszy posterunkowy Krzysztof Zapała dołączają do akcji poszukiwawczej. Z pomocą przychodzi im jasnowidz. Młody człowiek, którego samochód stoi na zakazie parkowania, robi policjantom zdjęcia i grozi, że opublikuje je w Internecie.

 • "Kop prosto w twarz"

  No i stało się. Warszawska Antigama wydała w połowie maja niesamowity "Resonance", pierwszy album sygnowany logiem Relapse Records, filadelfijskiej kopalni talentów, bez której pewnie w ogóle nie moglibyśmy dziś mówić o rozwoju muzyki ekstremalnej. I choć brzmi to dość górnolotnie, po Vader i Behemoth, przyszła wreszcie pora na kolejnego ambasadora silnej polskiej sceny. Dawno nie czuliśmy się równie dumny. Z Sebastianem Rokickim, gitarzystą stołecznych avantgrindowców rozmawiał Bartosz...

 • Serial obyczajowy, 50 min, Polska 2003 Reżyseria: Maciej Pieprzyca Scenariusz: Renata Frydrych Aktorzy: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof...

 • Jacek Kurski zwolniony z TVP? Zastąpi go Małgorzata Raczyńska?

  To historia pełna zwrotów akcji. Decyzją Rady Mediów Narodowych Jacek Kurski został odwołany ze stanowiska szefa TVP. Potwierdził to przewodniczący Rady, Krzysztof Czabański. Dodał, że wkrótce(...) w roli jasnowidza. Mowa oczywiście o Tomaszu Lisie, który na Twitterze oświadczył, że już dawno przewidział zwolnienie Kurskiego. Dodatkowo stwierdził, że teraz były szef TVP dostanie dobrze płatną...

Wideo na temat: krzysztof jasnowidz
 • To ja wskazałem gdzie jest ciało Piotra Woźniaka Staraka

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale YouTube filmik, w którym opowiada o poszukiwaniach Piotra Woźniaka - Staraka. Jaskowski wyznaje, że to on wskazał miejsce, gdzie znajdowało się ciało milionera.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...