• Informacje na temat:

  krzysztof kalczyński aktor

Artykuły na temat: krzysztof kalczyński aktor
 • Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński mieli już dwoje dzieci, gdy zdarzyła się niespodzianka. Ciąża!

  Miała już prawie 40 lat, gdy zaszła w nieplanowaną ciążę. To dość późny wiek, jak na macierzyństwo. Halina Rowicka (66 l.) i Krzysztof Kalczyński (81 l.) mieli już wtedy dwoje właściwie "odchowanych" dzieci i wcale nie myśleli o powiększeniu rodziny. A tu zdarzyła się taka niespodzianka!

 • Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński: Chcą zasłużyć na tytuł Dziadków Roku!

  Zamiast na karierę, Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński postawili na rodzinę, a sława sama ich znalazła...

 • Kwiaty dla Babci i Dziadka

  Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński zostali Babcią i Dziadkiem Roku 2010. To zaszczytne wyróżnienie wręczono im w środę, 19 stycznia, podczas Gali "Kwiaty dla Babci i Dziadka". Gratulujemy!

 • Recepta na udany związek

  Choć staż ich związku sięga blisko 40 lat, małżeństwo aktorów Haliny Rowickiej, czyli Ewy Talar z serialu "Dom" i Krzysztofa Kalczyńskiego, czyli pułkownika Tyczyńskiego, ojca Zyty z "Klanu" ma się świetnie!

 • "Komisarz Alex": Piotr Grabowski u boku Aleksa!

  ...policjant cieszący się przed laty sławą super gliny, który po odejściu ze służby otworzył razem z przyjacielem (Tomasz Kalczyński) agencję detektywistyczną. Komendant Mędrzak (Zbigniew Lesień) opisze go(...) policji o jego mrocznej przeszłości? Piotr Grabowski ma w swoim dorobku mnóstwo ról serialowych. Pamiętamy go m.in. jako Wiktora Żaka w "M jak miłość", mecenasa Krzysztofa Tulińskiego w "Prawie Agaty...

 • Lubiczowie jak Adam Małysz!

  Emisja 2000. odcinka sagi rodu Lubiczów była motywem przewodnim bankietu, na jaki Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński, producenci "Klanu", zaprosili gwiazdy i całą ekipę serialu do stołecznej restauracji "U Aktorów".

 • Tłumy gwiazd na premierze w Capitolu

  Elżbieta Chojnicka, Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska, Andrzej Strzelecki, czyli doktor Tadeusz Koziełło-Kozłowski, oraz Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński, czyli matka Mateusza Wielickiego i Edward(...)Premiera szokującej, zabawnej i wzruszającej historii gwiazdy, którą kiedyś podziwiały miliony widzów na całym świecie, przyciągnęła do warszawskiego Capitolu tłumy znanych z seriali aktorek...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

Zdjęcia na temat: krzysztof kalczyński aktor