• Informacje na temat:

  krzysztof kolberger choroba

Artykuły na temat: krzysztof kolberger choroba
 • Kolberger o walce z rakiem

  ..."Niech moja choroba służy innym chorym, żeby nabrali poczucia, że potrafią żyć z chorobą określoną jako nieuleczalną" - mówi walczący od kilku lat z nowotworem Krzysztof Kolberger .

 • Krzysztof Kolberger patronem IX LO w Gdańsku

  Zmarły cztery lata temu wybitny aktor Krzysztof Kolberger zostanie w środę patronem IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, które ukończył w 1968 r. - To był nietuzinkowy i serdeczny człowiek - wspomina artystę kolega z ławy szkolnej, podróżnik Michał Kochańczyk.

 • Kolberger: Moja walka trwa dalej

  Krzysztof Kolberger (59 l.) z chorobą nowotworową walczy od początku lat 90. Ma za sobą kilka operacji: najpierw usunięto mu nerkę, potem część trzustki, następnie przeszedł operację wątroby. Nie ma jednak zamiaru się poddawać.

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Kolberger: To nie nowotwór odebrał mu życie

  Krzysztof Kolberger chciał jeszcze pobyć - dla swoich najbliższych. I wygrał z chorobą, bo to nie nowotwór odebrał mu życie...

 • Krzysztof Kolberger nie żyje

  W wieku 60 lat zmarł Krzysztof Kolberger. Od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową.

 • Zmarł Krzysztof Kolberger

  ...7 stycznia zmarł znany reżyser i aktor filmowy Krzysztof Kolberger. Od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową. Znaliśmy go także z wielu ról w serialach telewizyjnych.

 • Był nauczycielem i mistrzem

  To jedna z największych strat, jakie polskie kino poniosło w mijającym roku. 7 stycznia 2011 w wieku 60 lat odszedł Krzysztof Kolberger. Artysta od 20 lat zmagał się z chorobą nowotworową.

 • Kolberger ponownie walczy z chorobą

  Aktor Krzysztof Kolberger (58 l.) po raz pierwszy do walki z chorobą stanął szesnaście lat temu. Mimo że lekarze dawali mu tylko pięć procent szans na przeżycie, on nie tracił nadziei... "Ani przez chwilę nie dopuszczałem do siebie myśli, że pierwsza operacja się nie uda. Chociaż, paradoksalnie, byłem przygotowany na wszystko, także na przegraną. Obie ewentualności przyjmowałem ze spokojem...

 • Krzysztof Kolberger: Niezapomniany głos

  Grał w filmach, w teatrze, reżyserował. Krzysztof Kolberger pracował do końca, mimo ciężkiej choroby. Pokazał innym serce wielkiego wojownika. Dał nadzieję wszystkim, którzy jak on, usłyszeli trudną do zaakceptowania diagnozę.

Wideo na temat: krzysztof kolberger choroba
 • Czarne słońce

  Historia miłości i zemsty autora "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" i "Persona Non Grata". "Czarne słońce", oparte na sztuce Rocco Familiariego, inspirowane jest autentycznymi wydarzeniami, które rozegrały się dwadzieścia lat temu. Agata i Manfredi to zakochani w sobie młodzi ludzie. Ich szczęście zostaje jednak brutalnie przerwane - mężczyzna ginie. Gdy Agata wychodzi z szoku, rodzi się w niej pragnienie odnalezienia mordercy i chęć zemsty. Nie wierzy w system...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...