• Informacje na temat:

  krzysztof krajewski piosenkarz

Artykuły na temat: krzysztof krajewski piosenkarz
 • Barwy szczęścia

  ...: Sebastian Stankiewicz, Mateusz Banasiuk, Orina Krajewska, Tomasz Błasiak, Jacek Knap, Agnieszka Mrozińska, Kamila Kamińska, Emilia Warabida, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Glinka, Żaneta Homa, Jan(...) zastąpił Ricardo podczas tourne po USA, jednak młody Chowański nie widzi się w roli piosenkarza disco polo. Tymczasem Mariola, która liczyła na zarobione w Stanach pieniądze, potrzebne na dalsze...

 • "W nocy im później, tym jest piękniej"

  Album "Jak tam jest" to pierwsze autorskie wydawnictwo Seweryna Krajewskiego od niemal dekady. Wszystkie teksty na płytę napisał Andrzej Piaseczny, z którym wcześniej współpracował na przebojowych płytach "Spis rzeczy ulubionych" i "Na przekór nowym czasom - live".

 • Maryla Rodowicz i Krzysztof Krawczyk zostali uznani najpopularniejszymi polskimi piosenkarzami przez czytelników ?Super Expressu TV.?

 • "Uśmiechają się do mnie dzieci i babcie"

  Ostatnie tygodnie przed premierą płyty "Tacy samotni" (25 września 2006 roku) mocno doświadczyły Krzysztofa Krawczyka - zmarła jego mama, kłopoty zdrowotne dotknęły jego samego i teściową. Popularny wokalista, który 8 września 2006 roku skończył 60 lat, jednak nie stracił pogody ducha, choć z kilku utworów przebija nostalgia i wyciszenie. Krzysztof Krawczyk w długiej rozmowie z Michałem Boroniem

 • Jacek Cygan obchodzi 55. urodziny

  W środę, 6 lipca, 55 lat skończy Jacek Cygan, najpopularniejszy w Polsce autor tekstów piosenek, współtwórca dziesiątek przebojów, m.in. "To nie ja byłam Ewą" w wykonaniu Edyty Górniak, "Wypijmy za błędy" (w wyk. Ryszarda Rynkowskiego) i "Diamentowego kolczyka" (w wyk. Anny Jurksztowicz).