• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk i weekend

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk i weekend
 • Krawczyk nagrywa z zespołem Weekend?

  Radek Liszewski (37 l.) od dawna pragnął nagrać piosenkę ze swoim idolem Krzysztofem Krawczykiem (66 l.). Czy jego marzenie się spełni?

 • "Czterdziestolecie w kabarecie" Tadeusza Drozdy

  "Czterdziestolecie w kabarecie" - tak zatytułował cykl swoich jubileuszowych występów Tadeusz Drozda. "Co prawda, jeśli liczyć czasy amatorskich koncertów, to będzie już 43 lecie, ale 40 ma swoja moc" - wyjaśnia znany satyryk.

 • Wszystkim! (Facebook) Krzysztof Herdzin, pianista: Obserwuję festiwal pomyj i drwin w temacie festiwalu opolskiego. Byłem tam już 11 raz, mam swoje spostrzeżenia. Smutne... Miałem to(...) "Takie ładne oczy" Czerwonych Gitar, "Przyjedź mamo na przysięgę" Trubadurów, "Te opolskie dziołchy" No To Co, "Jak minął dzień" i "Parostatek" Krawczyka, "Jabłuszko pełne snu", "Srebrne wesele...

 • Krzysztof Krawczyk i Weekend w duecie? "To bzdura"

  Jedna z kolorowych gazet wypuściła materiał o współpracy Krzysztofa Krawczyka i zespołu Weekend. Nikt z zainteresowanych nie potwierdza tych doniesień.

 • "Przyjaciółki": Startuje 9. sezon! Zobacz, co wydarzy się w pierwszym odcinku

  Dziewiąta seria „Przyjaciółek” to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czy Paweł zostanie szefem Anki? Zuza przypadkowo odkryje, że Jerzy związał się z Agatą. Patrycja i Michał planują romantyczny weekend. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu przebojowych "Przyjaciółek"? Przekonamy się już w czwartek - 2 marca!

 • Krzysztof Krawczyk: Płyta na święta

  Krzysztof Krawczyk jest jedną z gwiazd Koncertowego Lata , cyklu wakacyjnych występów zorganizowanych przez radio RMF FM, telewizję Polsat i magazyn "Naj", pod patronatem portalu INTERIA.PL. Popularny wokalista zdradził nam, że obecnie pracuje nad nową płytą.

 • Adam Kraśko: Zawodowo widzę się w show-biznesie!

  ...przede wszystkim na estradzie, z zespołem XFort, z którym śpiewa kilka piosenek, oraz z grupą Weekend. "Dotychczas moje piosenki były przyjmowane bardzo ciepło. Właśnie nagrałem przeróbkę utworu 'Zabawa w stylu folk', który w oryginale śpiewa Krzysztof Krawczyk. Myślę, że tą piosenką mogę coś zwojować. Dobrze się czuję w takim repertuarze. Jeżeli spodoba się Polakom, w przyszłości pojawią się...

 • Wypasiona fura Krawczyka

  Nowy samochód Krzysztofa Krawczyka to prawdziwy luksus na czterech kółkach...

 • Radosław Liszewski oburzony: Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach

  ...? Ostatnio w tej kwestii coś drgnęło... W jednym z wywiadów chęć współpracy z liderem Weekendu wyraził Krzysztof Krawczyk, który sam po powrocie do Polski w latach 90. śpiewał disco-polo. Z Radkiem(...)Lider zespołu Weekend na brak popularności nie może narzekać. Teledysk do piosenki "Ona tańczy dla mnie" obejrzano w internecie już 80 milionów użytkowników. Do tego numer grany jest w dyskotekach...

 • K. Krawczyk: W hołdzie papieżowi

  Krzysztof Krawczyk jest jedną z gwiazd Koncertowego Lata , wielkiej plenerowej imprezy organizowanej przez radio RMF FM, tygodnik "Naj" i telewizję Polsat, której patronem jest portal INTERIA.PL. Wokalista na bis wykonuje utwory, które dedykuje zmarłemu w kwietniu papieżowi Janowi Pawłowi II. Wśród nich jest słynna "Barka", ulubiona pieśń Karola Wojtyły.