• Informacje na temat:

  krzysztof krawczyk pierwsza zona

Artykuły na temat: krzysztof krawczyk pierwsza zona
 • Krzysztof Krawczyk: Dlaczego poprosił o urlop?

  Krzysztof Krawczyk (72 l.) musiał trochę odpocząć, by odzyskać formę. Wczasy nad morzem pomogły...

 • Bogumił Kobiela: To już 45 lat!

  Stworzył niezapomniane kreacje w "Zezowatym szczęściu" Andrzeja Munka i "Rękopisie znalezionym w Saragossie" Wojciecha Jerzego Hasa. Dokładnie 45 lat temu, 10 lipca 1969 roku, w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym zmarł Bogumił Kobiela, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. W chwili śmierci miał zaledwie 38 lat.

 • Krzysztof Krawczyk ma wyrzuty sumienia. Dlatego oddaje byłej żonie swoją rentę!

  Krzysztof Krawczyk (69 l.) w przeszłości był „niepoprawnym poligamistą”, jak sam się niegdyś określił. Dziś dostrzega swoje błędy i stara się je choć częściowo naprawić. To dlatego rentę oddaje na użytek byłej żony.

 • Krzysztof Krawczyk: Wciąż ma apetyt na życie

  Fani Krzysztofa Krawczyka widzą w nim przykładnego męża i nobliwego autora wzruszających hitów o miłości i o Bogu. Niestety, nie zawsze tak było. - Wszystko przez moją kochliwość- mówi o swoich miłosnych podbojach. To właśnie z tego powodu rozpadły się jego dwa małżeństwa. Dopiero obecna żona Ewa całkowicie go odmieniła. Wokalista zdradził "Na żywo", czy w jego trzecim i, jak mówi, ostatnim...

 • Krzysztof Krawczyk musi koncertować. Na utrzymaniu ma ponad dwadzieścia osób!

  Najczęściej z laską lub wsparty na ramieniu żony. Powoli i z rozwagą stawia każdy krok. Na scenie Krzysztof Krawczyk (72) prosi o wysokie krzesło. To wszystko przez endoprotezy w biodrach oraz komplikacje po wypadku samochodowym z 1988 roku.

 • Krzysztof Krawczyk ma problemy zdrowotne. Uniknie operacji?

  Krzysztof Krawczyk (69 l.) boryka się z niemałymi problemami zdrowotnymi. Teraz robi wszystko, by tylko uniknąć operacji. Musi przestrzegać diety, dużo się ruszać i systematycznie chodzić na rehabilitację.

 • Krzysztof Krawczyk zaskoczony wynikami badań. Są zadziwiająco dobre!

  Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Krzysztof Krawczyk (69 l.) musiał odwołać koncert, bo zasłabł i trafił do szpitala. Teraz okazuje się, że nie była to prawda. Co więcej, artysta zrobił sobie badania, a wyniki jego samego zaskoczyły.

 • Krzysztof Krawczyk w szczerej spowiedzi! Gdyby mógł cofnąć czas...

  Krzysztof Krawczyk (69 l.) nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony kobiet. Sam przyznaje, że w przeszłości skakał z kwiatka na kwiatek i niejednokrotnie zdradzał swoje ukochane. Dziś wie, że popełnił wiele błędów. Ukojenie przyniosła mu żona Ewa. To przy niej zyskał spokój i stabilizację.

 • Mirosław Krawczyk: Drugi dom ma w teatrze

  Mirosław Krawczyk (63 l.) jest związany z aktorstwem od wielu lat. Początkowo nic nie zapowiadało, że zostanie aktorem...

 • Synowa pozwała Krawczyka do sądu!

  W maju tego roku do sądu we Wrześni trafił pozew alimentacyjny przeciwko Krzysztofowi Krawczykowi (66 l.). Była synowa gwiazdora domaga się, aby bogaty dziadek dorzucił się do wychowania wnuka...