• Informacje na temat:

  krzysztof kwiatkowski dziewczyna

Artykuły na temat: krzysztof kwiatkowski dziewczyna
 • "Na dobre i na złe": Mariusz Kiljan i Krzysztof Kwiatkowski w Leśnej Górze

  W 556. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Sławek, mąż pielęgniarki Izy (Magdalena Waligórska). W tej roli widzowie zobaczą Mariusza Kiljana, który sympatię widzów zdobył m.in. dzięki serialowi "Hela w opałach". W odcinku zobaczymy także Krzysztofa Kwiatkowskiego, znanego m.in. z seriali "Hotel 52" i "Pierwsza miłość". Tym razem aktor wcieli się w Jana - młodego wykładowcę...

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • "M jak miłość": Sensacja! Iza będzie z Jakubem?

  Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) nie ma szczęścia do kobiet. Czyżby jego los miał odmienić się po wakacjach?

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • "M jak miłość": Przyjaźń zamiast miłości?

  Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) w końcu pogodzi się z tym, że nie ma u Julki (Joanna Kuberska) żadnych szans, bo dziewczyna jest po uszy zakochana w Pawle (Rafał Mroczek). Zaproponuje Kryszakównej, by zostali przyjaciółmi...

 • Awans go zmienił

  Krzysztof Kwiatkowski opowiada o zabawnych oraz trudnych momentach na planie serialu "Hotel 52".

 • "M jak miłość": Iza wybierze... Jakuba?!

  ...​W miłosnym czworokącie Iza-Artur-Marcin-Ania pojawi się piąty! Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) tak troskliwie zaopiekuje się Lewińską, że jego serce zacznie mocniej bić...

 • Reżyserski debiut Pieczyńskiego

  W Teatrze Wybrzeże w Gdańsku trwają próby do "Lekcji angielskiego". Autorem sztuki i jej reżyserem jest Krzysztof Pieczyński. Będzie to jego debiut reżyserski i dramaturgiczny na scenie teatralnej. Premierę zaplanowano na 9 grudnia.

 • „M jak miłość”: Jakub nie chce być... nagrodą pocieszenia. Odtrąci Julkę!

  Julka (Joanna Kuberska) zwierzy się Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski), że zamierza odejść z idącej coraz szybciej na dno firmy Pawła (Rafał Mroczek). Karski obejmie ją po przyjacielsku, a ona niespodziewanie go pocałuje. Policjant odsunie dziewczynę od siebie i powie jej, że nie chce być dla niej... nagrodą pocieszenia!

 • W pięciogwiazdkowym hotelu

  13-odcinkowy serial obyczajowy "Hotel 52" pojawi się na antenie Polsatu wraz z wiosennymi propozycjami telewizyjnymi.

Zdjęcia na temat: krzysztof kwiatkowski dziewczyna
Wideo na temat: krzysztof kwiatkowski dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: krzysztof kwiatkowski dziewczyna
 • Re: Krzysztof Kwiatkowski (Artur Górski)

  Krzysztof Kwiatkowski to najprzystojniejszy aktor młodego pokolenia. Bardzo lubię jego postać w serialu. Artur i Natalia są dla siebie stworzeni. MUSZĄ BYĆ RAZEM. Rzadna inna dziewczyna nie przeszkodzi im w wich WIELKIEJ I CUDOWMIEJ MIŁOŚCI...!!! ;*