• Informacje na temat:

  krzysztof kwiatkowski hamlet

Artykuły na temat: krzysztof kwiatkowski hamlet
 • Na zmianę grają... Hamleta!

  Michał Mikołajczak, czyli Bartek Janowski z "Prawa Agaty", i Krzysztof Kwiatkowski, czyli Artur Górski z "Hotelu 52", grają w najnowszej inscenizacji "Hamleta" w krakowskim Teatrze Scena STU. Nie mają jednak okazji spotykać się na scenie, bo wcielają się w głównego bohatera dramatu na zmianę.

 • Dobra wróżba

  ...- Rola Artura Górskiego w serialu "Hotel 52" to dla mnie wspaniała szkoła zawodu - przyznaje 25-letni Krzysztof Kwiatkowski. - Tak naprawdę, to w teatrze i tutaj uczę się najwięcej.

 • Świętuje dziś 27. urodziny

  ...aktorzy - Hamlet. W tytułowego bohatera najbardziej znanej tragedii Szekspira Michał wcielał się w krakowskim Teatrze STU na zmianę z Krzysztofem Kwiatkowskim, czyli Arturem Górskim z "Hotelu 52(...)", gra Horacego, przyjaciela Hamleta. O przystojnego aktora szybko upomniała się też telewizja. Michał po raz pierwszy stanął przed kamerą tuż przed ukończeniem studiów, by zagrać w "Ludziach Chudego...

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  Kwiatkowski (obecnie gra Hamleta w Teatrze Stu a wkrótce zobaczymy go w kostiumowej koprodukcji europejskiej "Bitwa pod Wiedniem") czy Paweł Tomaszewski (zagrał m.in. w "Tataraku" A. Wajdy oraz "Wymyku(...) dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski). Serial emitowany będzie...

 • Serialowa wiosna w telewizji

  ...aktorskie jak Krzysztof Kwiatkowski (obecnie gra Hamleta w Teatrze Stu a wkrótce zobaczymy go w kostiumowej koprodukcji europejskiej "Bitwa pod Wiedniem") czy Paweł Tomaszewski (zagrał m.in. w "Tataraku(...) McGregora. W piątej serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża...

 • Kwiatkowski gra u Seweryna

  100 lat po pierwszej premierze w Teatrze Polskim "Irydion" Zygmunta Krasińskiego znów zagości na warszawskiej scenie. - To wielkie wyzwanie zmierzyć się z tekstem wieszcza - mówi Krzysztof Kwiatkowski ("Hotel 52"), którego zobaczymy w tytułowej roli w reżyserowanym przez Andrzeja Seweryna spektaklu.

 • Zawadzka z Wielkim Splendorem

  Magdalena Zawadzka została laureatką Wielkiego Splendora - nagrodyTeatru Polskiego Radia. Nagrodę wręczono w poniedziałek podczas gali w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie. Splendora Splendorów, czyli nagrodę za całokształt twórczości otrzymała Irena Jun.

 • 40 lat minęło...

  Daniel Olbrychski - jeden z najbardziej znanych polskich aktorów filmowych i teatralnych - obchodzi w sobotę 40. rocznicę debiutu teatralnego.