• Informacje na temat:

  krzysztof lisek

Artykuły na temat: krzysztof lisek
 • Krzysztof Kiersznowski: Pierwszy raz ojciec odszedł, gdy miałem 15 lat

  Warszawiak w czwartym pokoleniu. Jego przodkami byli Jaćwingowie, lud zbójów. Krzysztof Kiersznowski (67 l.) zdradza swe nieznane losy. - Moje relacje z ojcem były różne. Parę lat nie rozmawialiśmy, potem się poprawiło - opowiada. Największy bunt przechodził w ósmej klasie. Za słowa o Ruskich niemal wyrzucili go ze szkoły...

 • Mania zbierania

  Gwiazdy seriali często odnajdują w sobie żyłkę kolekcjonerską. Agnieszka Kotulanka zbiera antyki, Krzysztof Pieczyński - fikuśne nakrycia głowy, a Małgorzata Foremniak przyznaje się do swojej słabości do butów.

 • Od czwartku Micho nie daje znaku życia. Kinga ma złe przeczucia. Obawia się, że ktoś wyrządził mu krzywdę. Matka uważa, że córka powinna wrócić z dziećmi do rodziców. Stanisława chciałaby następnego dnia przyjechać na Sadybę na cały dzień, ponieważ Jeremiasz spodziewa się wizyty córki. Elżbieta ma wrażenie, że Krzysztof nie chce jechać na kurację do Włoch. W restauracji Moniki odbywa się zebranie...

 • Nowa jakość TV Trwam?

  Radio Maryja oraz Telewizja Trwam, media związane z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, które do tej pory promowały środowiska związane z PiS i LPR, postanowiły zapraszać do swojego studia także polityków Platformy Obywatelskiej. Kolejna gra ojca dyrektora?

 • Czesi zrobili "Polski film"

  Nagrywanie filmu w Polsce i związane z tym problemy, to oś fabularna czeskiego obrazu "Polski film". W tej nietypowej produkcji, obok czeskich aktorów, zobaczyć będzie można m.in. Krzysztofa Czeczota.

 • WFF: Uczta kinomanów coraz bliżej

  Warszawski Festiwal Filmowy, którego 22. edycja wystartuje 6 października, zapowiada się bardzo pasjonująco dla miłośników dobrego kina. Podczas tegorocznego festiwalu zobaczymy zestaw 157 filmów z 48 krajów - mówił we wtorek, 19 września, podczas specjalnej konferencji prasowej dyrektor WFF Stefan Laudyn. Widzowie WFF jako pierwsi w POlsce będą mogli zobaczyć najnowszy film Darrena Aronfskiego "The Fountain". Ale to nie koniec atrakcji.

 • To był ich ostatni taniec

  Stanisław Karpiel-Bułecka decyzją widzów został kolejnym uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec tańczył z Magdaleną Soszyńską-Michno.

Dyskusje na temat: krzysztof lisek