• Informacje na temat:

  krzysztof majchrzak aktor

Artykuły na temat: krzysztof majchrzak aktor
 • Majchrzak o Wojewódzkim: Sługus

  Krzysztof Majchrzak w ostrych słowach wypowiedział się na temat Kuby Wojewódzkiego i jego medialnej działalności. Zdaniem aktora showman to "sługus Korporacji" i "ograniczony karierowicz".

 • Krzysztof Majchrzak wali prosto w oczy

  Charakterystyczny. Słynie z krwistych ról i krwistych wypowiedzi. Studiował wokalistykę, skończył aktorstwo. Gra w filmach, teatrze i w zespole jazzowym. Uważa, że przydatny byłby także jako psychoterapeuta. No i ma "syndrom DD".

 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  Córka znakomitego aktora Mariana Łącza („Janosik”) po tacie odziedziczyła pogodne usposobienie, niespożyte pokłady energii, talent aktorski i... zamiłowanie do spędzania czasu nad wodą. Nam opowiedziała o ojcu, wędkowaniu oraz „Klanie”.

 • Ranking polskich aktorów

  "W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Tadeusz Woźniak: Dzisiaj mogę żyć bez alkoholu

  ...autorem muzyki i wykonawcą piosenki "Pośrodku świata", otwierającej każdy odcinek serialu "Plebania". Artysta od lat związany jest z pianistką Jolantą Majchrzak, siostrą aktora Krzysztofa Majchrzaka(...) Woźniak jest gitarzystą. Komponuje, aranżuje i śpiewa. Drugi syn, Mateusz, jest programistą i realizuje dźwięk. Syn pani Jolanty z poprzedniego związku jest skrzypkiem, a brat Krzysztof gra na...

 • Amerykański reżyser David Lynch ( "Mulholland Drive" , "Zagubiona autostrada" ) chwali polskich aktorów, którzy wystąpili w jego najnowszym filmie "Inland Empire". Obraz pokazywany był na odbywającym się w Łodzi 14. Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2006. W filmie występują m.in. Krzysztof Majchrzak ( "Pornografia" ) i Karolina Gruszka ( "Kochankowie z Marony" ).

 • "Pitbull" wyszczerzył zęby!

  Kiepskiego. W obsadzie filmu i serialu mieli znaleźć się między innymi Karolina Gruszka i Krzysztof Majchrzak. W końcu okazało się, że do realizacji projektu nie dojdzie. Vega musiał powalczyć jeszcze(...) byli Krzysztof Stroiński (Metyl) i Janusz Gajos (Benek). Był taki czas, że Januszem Gajosem próbowano ratować niejedną produkcję. Tu prawdopodobnie również wyśmienity aktor miał stanowić coś w rodzaju...

 • OFF'ensywa Młodego Kina: Kolejny projekt

  Przemek Sadowski, Andrzej Chyra, Krzysztof Stroiński i Krzysztof Majchrzak wystąpią w "Policji" Patryka Vegi. Będzie to drugi film w ramach OFF'ensywy Młodego Kina - projektu studia Waldemara Dzikiego. Patryk Vega, który wyreżyseruje "Policję", napisał także scenariusz. Film ma być dramatem obyczajowo-psychologicznym, odsłaniającym kulisy pracy i życia oficerów operacyjnych z wydziału ds

 • ...reżyser ma opinię trudnego i niezwykle wymagającego - do swoich autorskich filmów, prócz byłej żony Grażyny Błęckiej-Kolskiej, zapraszał najlepszych w kraju aktorów, takich jak Franciszek Pieczka, Janusz Gajos, Magda Cielecka czy Krzysztof Majchrzak. Agnieszka, która ma na koncie mały epizod w jednym odcinku serialu "Niania", też chciała znaleźć się wśród "znanych i cenionych"?

 • Aktorzy z medalami Gloria Artis

  Reżyserka Dorota Kędzierzawska, scenarzysta Allan Starski i aktorka Małgorzata Braunek znaleźli się wśród uhonorowanych przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego Złotymi Medalami Gloria Artis. Uroczystość odbyła się w piątek, 11 kwietnia, w siedzibie resortu.