• Informacje na temat:

  krzysztof piaseczny

Artykuły na temat: krzysztof piaseczny
 • Andrzej Piaseczny: To jej oddał serce

  Artysta zamieszcza w internecie sporo zdjęć sympatycznej, niebieskookiej młodej damy. Kim jest? - Zosieńka to moje złotko, moje oczko w głowie - mówi z zachwytem Andrzej Piaseczny (49 l., sprawdź(...), Krzysztofa (51 l.), jego dwaj synowie, Krzysztof i Tomasz, są już dorośli. Nic dziwnego, że cała uwaga familii skupia się na urokliwej dziewczynce. Muzyk nie może się doczekać spotkań z nią, a kiedy...

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Andrzej Piaseczny już nie ukrywa najważniejszej osoby w jego życiu!

  Andrzej Piaseczny (48 l.) latami tę część swojego życia trzymał z dala od mediów. W końcu postanowił się przełamać...

 • Muzyk Jan Hnatowicz w stanie ciężkim

  Znany z występów z grupą Pod Budą muzyk Jan Hnatowicz został ciężko ranny po porażeniu prądem - dowiedział się reporter RMF FM. Do wypadku doszło w środę wieczorem (18 września) na próbie przed koncertem na zamku w Suchej Beskidzkiej w Małopolsce.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny dumny z ukochanej kobiety. Jego mama wychodzi z cienia!

  W Pionkach - mieście, w którym Andrzej Piaseczny spędził dzieciństwo i młodość - wszyscy doskonale znają jego mamę. Pani Alicja przez wiele lat uczyła w tamtejszym liceum biologii, a uczniowie ją(...).- Pomieszkuję u niego na wsi i zajmuję się ogrodem - mówi.  Wcześniej mieszkała w Pionkach ze starszym synem, Krzysztofem (51 l.) i jego rodziną. Pomagała synowej wychować dzieci... Dziś wnuki - dorośli...

 • Telekamery: Piaseczny albo...?

  Wiadomo, że muzyczna Telekamera za 2009 rok powędruje do wykonawcy, który jeszcze nie ma takiej statuetki, bo cała piątka została nominowana po raz pierwszy. Na głównego faworyta wyrasta Andrzej Piaseczny.

 • Andrzej Piaseczny: Obrączka na palcu dodała mu siły!

  Andrzej Piaseczny (46 l.) bardzo chroni swoje życie prywatne, ale tabloidy wciąż nie dają mu spokoju. Jakiś czas temu niemałą sensację wzbudziła obrączka na jego palcu. Co się za tym kryje?

 • Seweryn Krajewski: Jak tam jest

  "Jak tam jest" to tytuł nowej płyty Seweryna Krajewskiego. Popularny kompozytor ponownie współpracuje z wokalistą Andrzejem Piasecznym.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny najpierw pokazał zdjęcia ze ślubu, teraz poznajemy kulisy

  ...ukrywał, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. Prócz młodszej siostry ma też brata Krzysztofa (51 l.), a najważniejszą osobą w klanie jest mama Alicja. - Życie w rodzinie to nie tylko te wielkie(...) Piasek. Para do ślubu pojechała białym fiatem 500. Potem było wesele, na którym Andrzej Piaseczny w duecie z Majką Jeżowską (57 l.) zaśpiewał piosenkę "Piękna i bestia" z ostatniej płyty piosenkarki...

 • Muzyczne i filmowe gwiazdy o miłości

  Już w przyszły wtorek, 14 lutego, Walentynki, czyli Święto Zakochanych. A w poniedziałek, 6 lutego, do sklepów trafi druga część składanki "Ona i on", na której miłosne przeboje zaśpiewały znane duety muzyczno-aktorskie. W projekcie udział wzięli m.in. Edyta Górniak, Grażyna Wolszczak, Maciej Maleńczuk, Małgorzata Foremniak i Andrzej Piaseczny.

Zdjęcia na temat: krzysztof piaseczny