• Informacje na temat:

  krzysztof pijanowski

Artykuły na temat: krzysztof pijanowski
 • Pamiętacie "Koło Fortuny"? Wojciech Pijanowski szykuje nowy program!

  Na teleturniejach i programach telewizyjnych zna się jak mało kto. Wojciech Pijanowski (64), gospodarz pierwszego w polskiej telewizji teleturnieju "Koło Fortuny", opracowuje właśnie grę na telefony komórkowe i myśli o powrocie na szklany ekran.

 • Wojciech Pijanowski wraca do Dwójki

  Wojciech Pijanowski, znany milionom widzów z programu "Koło Fortuny", wraca na antenę TVP2. Tym razem nie poprowadzi jednak teleturnieju. Będzie przeprowadzał wywiady z gwiazdami muzyki.

 • ​"Klan": Król teleturniejów u Lubiczów!

  Wojciech Pijanowski, autor wielu teleturniejów i łamigłówek, gospodarz legendarnego "Koła Fortuny" i legenda telewizji w jednym, wystąpi gościnnie w sadze rodu Lubiczów. Poznaj szczegóły!

 • Kto całuje w Kole Fortuny?

  Już w najbliższy poniedziałek rusza nowa edycja popularnego niegdyś programu "Koło Fortuny". Twórcy zapowiadają, że nowy program będzie zabawniejszy a Wojciecha Pijanowskiego i Magdę Masny zastąpią nowi prowadzący.

 • Na początku 2014 roku muzycy zespołu Maanam: Bogdan Kowalewski, Paweł Markowski oraz Krzysztof i Ryszard Olesińscy założyli zespół Złoty Maanam i ogłosili, że będą wykonywać piosenki z repertuaru(...) z wpisów. Sprawa została już zgłoszona na policję przez menedżera grupy, znanego z "Koła fortuny" Wojciecha Pijanowskiego. Członkowie Złotego Maanamu dziękują w internecie Karolinie, że zastąpiła Korę...

 • Tyniec znów zatańczy?

  Krzysztof Tyniec zapowiada, że "Koło fortuny", które poprowadzi od października w TVP 2, będzie prawdziwym show. Laureat ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" nie wyklucza, że będzie nawet tańczył, by program miał większą oglądalność.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  ...oraz Tomasz Kammel i Krzysztof Ibisz. Wśród gości odpowiadających na pytania nie zabraknie też gwiazd kultowych seriali: Anny Seniuk i Andrzeja Kopiczyńskiego, czyli Madzi i Stefana Karwowskich(...) - Wojciech Pijanowski i Magda Masny - Daniel Olbrychski i Małgorzata Braunek - Stanisław Mikulski i Emil Karewicz - Tomasz Stockinger i Barbara Bursztynowicz - Małgorzata Ostrowska- Królikowska...

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

 • Magda Masny: Telewizja mnie wypluła!

  ..., przespacerować przed kamerą. "Na moją korzyść zadziałał uśmiech i... nogi" – śmieje się. Tak została asystentką Wojciecha Pijanowskiego. Przez 8 lat odsłaniała literki w programie i reagowała na(...)" – przyznaje. Odczuwa ją nawet dziś. Gdy ostatnio wzięła udział w programie „Świat się kręci”, Krzysztof Antkowiak powiedział jej, że on i wszyscy jego koledzy byli w niej zakochani. "Otrzymywałam...

 • Bardzo pieprznie z Ibiszem

  "Jest sporo śmiechu, ale dobrze, że teleturniej jest pokazywany wieczorem, bo często bywa pieprznie. Momentami nawet bardzo" - Krzysztof Ibisz ujawnia sekrety nowego teleturnieju "Kłamczuch".

Wideo na temat: krzysztof pijanowski
 • Margaret dostała program w TVP!

  Wokalistka od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny „Retromania”. Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. – Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego – mówi Margaret.