• Informacje na temat:

  krzysztof piotr

Artykuły na temat: krzysztof piotr
 • Piotr Fronczewski: Trauma na całe życie

  Poznali się w 1964 r., na początku nauki w warszawskiej PWST. - Krzyś to był inteligent. Z fantastycznym poczuciem humoru. I bez wątpienia miał ogromny talent - tak Piotr Fronczewski (73 l.) wspominał Krzysztofa Banachowicza w swej biografii "Ja, Fronczewski". Lata wspólnej nauki sprawiły, że zaprzyjaźnili się. Po trzecim roku postanowili wyjechać razem na Mazury do Starych Jabłonek. Zamierzali...

 • "Must Be The Music": Kora nie wytrzymała zachwytów Piotra Roguckiego!

  Za nami czwarty odcinek ósmej serii "Must Be The Music". Ostro było między Korą a Piotrem Roguckim!

 • Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

  Prokuratura Okręgowa w Olsztynie umorzyła w środę śledztwo dotyczące wypadku na jeziorze Kisajno, w którym zginął producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Wciąż prowadzone jest postępowanie ws. jego pochówku poza terenem cmentarza.

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • Krzysztof Cugowski nie posiada się z radości! Wszystko przez syna!

  Krzysztof Cugowski (69 l.) może być dumny ze swoich synów. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą pełne magii, a wszystko za sprawą jednej z pociech piosenkarza.

 • Krzysztof Ziemiec: Staram się dociec prawdy

  Tu nie ma niewygodnych pytań. Żadne nie zostaje bez odpowiedzi. - Zawsze jesteśmy po stronie widzów i korzystamy z ich sugestii - Krzysztof Ziemiec

 • Krzysztof Antkowiak w "Barwach szczęścia"!

  Popularny muzyk ma już na koncie przygodę z aktorstwem, bo przed laty wystąpił w filmie „Młode wilki 1/2”. Teraz w naszym serialu wcieli się w bezdomnego, który pojawi się na osiedlu „Pod Sosnami”. Jego bohater – Piotr Wolan – spróbuje zdobyć jedzenie przy sklepiku prowadzonym przez Aldonę… Gdy pozna Amelię, seniorka od razu postanowi mu pomóc.

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci

  Przyczyną zgonu producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego. Obrażenia te powstały najprawdopodobniej od uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej.

 • Piotr Pręgowski: Z "Rancza" do polityki

  Czy Pietrek z "Rancza" miał duży udział w jego zwycięstwie wyborczym?

Zdjęcia na temat: krzysztof piotr
Wideo na temat: krzysztof piotr
 • Piotr Głowacki: Spełniają się moje marzenia

  miasteczka do Warszawy i podejmuje pracę w korporacji. W rolach głównych widzowie zobaczą Olgę Bołądź, Piotra Głowackiego, Katarzynę Figurę i Marietę Żukowską. Reżyserem filmu jest Krzysztof Lang, a za(...) względu na postać operatora, który był również operatorem filmu „Cztery wesela i pogrzeb” oraz ukochanej komedii „To właśnie miłość”. Fantastycznie było stanąć przed jego kamerą – mówi Piotr Głowacki

 • "Lekarze": Co wydarzy się w życiu Krzysztofa i Elżbiety?

  Czy przy boku Elżbiety dalej będzie stał Krzysztof i czy będzie potrafił jej pomóc? Piotr Polk twierdzi, że nie opuści swojej serialowej wybranki ani na chwilę. Pytany o ewentualny ślub bohaterów, stwierdza tajemniczo, że to od dawna był cel

 • "Lekarze": Czy Piotr Polk nie czuje się znudzony graniem Krzysztofa?

  - Postać mogłaby się znudzić, gdybym grał faceta, który jest mydlany. Tutaj gram człowieka, który ma fantastyczny zawód, fajna sytuację życiową, jest zakochany… Takie postacie nie mogą się znudzić! – zdradził nam Piotr Polk.

Dyskusje na temat: krzysztof piotr