• Informacje na temat:

  krzysztof skiba rodzina

Artykuły na temat: krzysztof skiba rodzina
 • Skiba ostro o wdowie po Gosiewskim! "Nekrocelebrytka"

  Krzysztof Skiba udzielił wywiadu, w którym ostro skrytykował ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej i poczynania polityków Prawa i Sprawiedliwości. Odgryza się za wyrzucenie go z programu TVP?

 • Big Cyc: Jubileusz z bójką

  Wydaną w maju płytą "Big Cyc wiecznie żywy" ten zespół świętuje swoje 25-lecie. Krzysztof Skiba opowiada nam, że wybór piosenek na ten album nie był łatwym procesem...

 • Serialowy przewodnik

  ...o pracy barmana. Ten przejęty swoją rolą zdradza chłopakowi tajniki zawodu. Stefan przyjeżdża do Polaków po Elę. Okazuje się, że właśnie rozstał się z ukochaną. Cała rodzina musi wysłuchiwać narzekań(...) gwiazdkowych prezentów. odc.15 Tomek opiekuje się młodszymi braćmi. Kuba naśladuje chłopaka, próbując pilnować Kacpra. Wynikają z tego kłopoty. Niebawem cała rodzina urządza z nudów pokerową rozgrywkę. odc...

 • Wypchany aligator Skiby

  Gwiazdami środowego (30 września) odcinka programu "MTV Cribs 3", w którym gwiazdy zapraszają kamery MTV do swoich domów, będą piosenkarka Reni Jusis oraz jeden z najpopularniejszych showmanów polskiego show biznesu, Krzysztof Skiba.

 • Big Cyc "Antyfaszystami roku"

  Antyrasistowskie Stowarzyszenie "Nigdy więcej" przyznało po raz piąty tytuł "Antyfaszysty Roku". Za swoją działalność w 2006 roku otrzymali go zespół Big Cyc i Krzysztof Skiba.

 • "Mój rower": Pozostaje w pamieci

  Film Piotra Trzaskalskiego "Mój rower", wyświetlany w kinach od 9 listopada, pokazuje świat męskich relacji, problemów i uczuć. Krzysztof Skiba zdradza fragment prawdziwej historii, która dała początek tej wzruszającej opowieści o dziadku, ojcu i synu.

 • Big Cyc kontra ojciec Rydzyk

  Nowy utwór grupy Big Cyc "Moherowe berety" to powrót do ostrych, politycznych numerów, z których była sławna ekipa dowodzona przez Krzysztofa Skibę. Kwartet zakpił z "moherowej koalicji" ojca Tadeusza Rydzyka, Romana Giertycha i Andrzeja Leppera. Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, śpiewający basista Big Cyca, w rozmowie z INTERIA.PL podkreśla, że w takich politycznych nagraniach jego grupa "czuje się

 • Tortilla: Wesele nad przepaścią

  Od 1 maja 2004 roku bluesowa grupa Tortilla Flat występuje pod skróconą nazwą Tortilla. Fonograficznym debiutem pod nowym szyldem będzie płyta "Tortilla", która powinna ukazać się we wrześniu. Zapowiada ją singel "Tango nad przepaścią", do którego teledysk możecie oglądać już na stronach INTERIA.PL. W klipie gościnnie występują Tymon Tymański i Paweł "Końjo" Konnak, współpracownik Krzysztofa

 • "Mój rower": Faceci nie są potworami

  We wtorek, 13 listopada, w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Mój rower", Piotra Trzaskalskiego. Obraz męskich relacji i uczuć z Arturem Żmijewskim, Michałem Urbaniakiem i Krzysztofem Chodorowskim w rolach głównych wzruszył przybyłe na pokaz polskie gwiazdy muzyki i filmu.

 • Co wiesz o "Prostych pragnieniach"?

  Od niedawna na ekranach polskich kin gości film "Proste pragnienia", z Aleksandrą Nieśpielak i Bartłomiejem Topą w rolach głównych. Z okazji tej premiery mamy dla naszych użytkowników konkurs, w którym można wygrać bardzo interesujące filmy.