• Informacje na temat:

  krzysztof stelmaszyk córka

Artykuły na temat: krzysztof stelmaszyk córka
 • Krzysztof Stelmaszyk wreszcie osiągnął harmonię

  Mówi się, że mężczyzna jest jak wino. Krzysztof Stelmaszyk (59 l.) potwierdza to powiedzenie. Pokonał w życiu wiele trudności. Wyszedł mocniejszy, mądrzejszy. Zrozumiał, że warto żyć w zgodzie(...) Współczesnego. Krzysztof Stelmaszyk, wtedy żonaty ojciec dwóch synów: Jana (30 l.) oraz Jonasza (33 l.), wrócił po czterech latach emigracji z Kanady. Długa rozłąka sprawiła, że relacje w jego domu...

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • Krzysztof Stelmaszyk i Agnieszka Glińska rozstali się?!

  Krzysztof Stelmaszyk (58 l.) długo wierzył, że uda im się pokonać kryzys. Agnieszka Glińska (49 l.) jest kobietą jego życia, zawsze stał za nią murem. Jak czytamy w „Dobrym Tygodniu”, nie ocalił jednak związku.

 • Stelmaszyk znów kipi testosteronem

  Chociaż prywatnie Krzysztof Stelmaszyk boi się kotów, do ekipy komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" dołączył nie tylko bez cienia strachu, ale i z wielką przyjemnością...

 • "O mnie się nie martw": Krzysztof Stelmaszyk jest dumny ze swoich dzieci

  Krzysztof Stelmaszyk, którego zobaczymy jako Marka Kaszubę w finałowym odcinku 2. serii "O mnie się nie martw", żartuje czasem, że aż trzy razy zaczynał życie na nowo... Od 15 lat układa je sobie u boku reżyserki Agnieszki Glińskiej.

 • Polska komedia - będzie śmiesznie?

  Kłamstwo i niewierność w relacjach damsko-męskich - to temat polskiej komedii "Pokaż kotku, co masz w środku". Film wyreżyserował Sławomir Kryński. Zagrali w nim m.in. Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Marian Dziędziel i Grażyna Szapołowska.

 • To człowiek bez skazy - mówią o nim. Tych, którzy go znają, urzeka ciepłem, łagodnością i wyrozumiałością. Właśnie tym Krzysztof Stelmaszyk (56 l.) zdobył serce znanej reżyserki teatralnej Agnieszki(...) momenty. Agnieszka to szalona artystka, dla partnera bywa wyzwaniem - opowiada ich znajoma. Krzysztof czasem patrzył z przerażeniem, jak genialna artystka, ale też bardzo wrażliwa osoba, chciała...

 • Nowe dzieło twórcy "Rezerwatu"

  Łukasz Palkowski, twórca komedii "Rezerwat", która trzy lata temu podbiła polskie kina, nakręcił nowy film. "Wojna żeńsko-męska" trafi na duże ekrany 25 lutego. W jednej z głównych ról, podobnie jak w "Rezerwacie", wystąpiła Sonia Bohosiewicz.

 • "O mnie się nie martw": Krzysztof Stelmaszyk to... etatowy prawnik

  Nieznoszący sprzeciwu Marek Kaszuba stanie na drodze do szczęścia swojego syna Marcina. Prywatnie Krzysztof Stelmaszyk ma znakomity kontakt z dziećmi: Janiną oraz Janem i Jonaszem, którzy zdobywają sportowe medale.

 • Paweł Domagała: Lubię "dziwne" projekty

  Paweł Domagała gra jednego z bohaterów komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Aktor, którego znamy m.in. z seriali "Barwy szczęścia", "Wszystko przed nami" i "Prosto w serce" opowiedział o tym, co działo się na planie filmu Piotra Wereśniaka. Artysta zdradził przy okazji, dlaczego ogląda swoje filmy po kilkanaście razy i co sprawia, że lubi "dziwne" projekty.

Zdjęcia na temat: krzysztof stelmaszyk córka