• Informacje na temat:

  krzysztof stelmaszyk partnerka

Artykuły na temat: krzysztof stelmaszyk partnerka
 • Krzysztof Stelmaszyk: Jego partnerka, Agnieszka Glińska, jest ofiarą mobbingu?!

  Tegoroczne święta to dla Krzysztofa Stelmaszyka (56 l.) i jego rodziny trudny czas. A to za sprawą konfliktu jego życiowej partnerki, reżyser Agnieszki Glińskiej, z dyrektorem naczelnym Teatru Studio w Warszawie Romanem Osadnikiem. To mobbing w białych rękawiczkach Od pewnego czasu współpraca w zespole teatru nie układała się najlepiej. Według osób z najbliższego otoczenia sceny, konflikt...

 • Męskie problemy w męskiej scenografii

  Męskie sprawy, problemy - nie tylko z kobietami - a nawet... męskie humory, od których czasami aż iskrzy. A wszystko to w typowo męskiej scenografii, czyli w pubie. Tak Polsat reklamuje swoją nową produkcję - serial "Synowie", którego premierę zaplanowano na sobotę, 21 marca.

 • Krzysztof Stelmaszyk stracił pracę z powodu skandalu!

  Konflikt z dyrektorem zakończył się dla Krzysztofa Stelmaszyka (57 l.) zwolnieniem!

 • Brak perspektyw i życie w rozsypce

  Co robi mężczyzna, kiedy czterdziestka depcze mu po piętach, jego życie prywatne jest w totalnej rozsypce, z kasą jest krucho, a jedyne, co go jeszcze kręci to muzyka? Bierze się w garść i zaczyna wielkie porządki czy płynie z nurtem i olewa wszystko? TVN7 przypomni serial "39 i pół" .

 • Krzysztof Stelmaszyk wreszcie osiągnął harmonię

  Mówi się, że mężczyzna jest jak wino. Krzysztof Stelmaszyk (59 l.) potwierdza to powiedzenie. Pokonał w życiu wiele trudności. Wyszedł mocniejszy, mądrzejszy. Zrozumiał, że warto żyć w zgodzie(...) Współczesnego. Krzysztof Stelmaszyk, wtedy żonaty ojciec dwóch synów: Jana (30 l.) oraz Jonasza (33 l.), wrócił po czterech latach emigracji z Kanady. Długa rozłąka sprawiła, że relacje w jego domu...

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki" , z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce" . W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.

 • Krzysztof Stelmaszyk i Agnieszka Glińska rozstali się?!

  Krzysztof Stelmaszyk (58 l.) długo wierzył, że uda im się pokonać kryzys. Agnieszka Glińska (49 l.) jest kobietą jego życia, zawsze stał za nią murem. Jak czytamy w „Dobrym Tygodniu”, nie ocalił jednak związku.

 • Karolak zagra w Empiku!

  Premiera serial u "39 i pół" już za nami, jednak wokół samej produkcji dzieje się wiele. Już wkrótce Tomasz Karolak zagra na żywo piosenki z "39 i pół". Jedną z nich będzie utwór z wydanego właśnie singla "Anarchia". 12 marca o godzinie 19:00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej, Tomek Karolak pojawi się na scenie z gitarą i przed mikrofonem.

 • Krzysztof Stelmaszyk broni żony po skandalu w Teatrze Studio

  W Teatrze Studio doszło do skandalu. Sprawą zajęła się policja. Czy winę ponoszą Agnieszka Glińska (48 l.) i Krzysztof Stelmaszyk (56 l.)?

 • Sepleniący Bryndal w serialu

  Nowa produkcja TVN - serial "39 i pół", już zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do znanych twarzy w epizodach. W najbliższym - trzecim - odcinku na ekranie w niewielkich rolach pojawią się wokalista Lady Pank - Janusz Panasewicz wcielający się we właściciela komisu muzycznego oraz Stefano Terrazzino jako tajemniczy Zorro zabiegający o względy Anki (Daria Widawska).