• Informacje na temat:

  krzysztof stelmaszyk-prosto w serce

Artykuły na temat: krzysztof stelmaszyk-prosto w serce
 • Oto facet od rozśmieszania!

  Jako Feliks w "Prosto w serce" nie ustaje w staraniach o względy Anety (Agata Kulesza), a ich zaloty nadal mają budzić uśmiech na twarzach widzów. Ale Krzysztof Stelmaszyk ma również inne plany zawodowe.

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki" , z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce" . W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.

 • Między Anetą a Wandą

  Już niebawem o względy Krzysztofa Stelmaszyka będą ubiegały się dwie kobiety. Która z nich wyjdzie zwycięsko z tej potyczki? Odpowiedź w nowej produkcji TVN pt. "Prosto w serce"!

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Producent w serialu!

  Robert Wieczorek, producent "Prosto w serce", który jest także ojcem sukcesu "BrzydUli" i "Twarzą w twarz", wystąpi w swoim serialu. Sprawdź, w jakiej roli!

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów TVN: miejsce "Majki" granej przez Joannę Osydę zajmie "Prosto w serce", w którym wystąpią Ania Mucha , Filip Bobek , Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki .

 • Podwójny poród w autobusie!

  W finale ostatniego, 196. odcinka "Prosto w serce", Monika (Anna Mucha) i Artur (Filip Bobek) będą szczęśliwym małżeństwem 25 lat później. Wspólnie dojdą do wniosku, że ich dzieci mają podobne problemy jak oni w przeszłości...

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki", z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce". W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.

 • "O mnie się nie martw": Piotr Machalica dołączył do obsady

  ...zakończeniu zdjęć do "Złotopolskich" (2009 r.), w których wcielał się w nieślubnego syna Julii (Anna Milewska) i Dionizego (Henryk Machalica), przyjął jeszcze rolę w "Prosto w serce" (2010-2011) oraz(...) wyemituje 1. odcinek 3. serii "O mnie się nie martw", w którym zagrał profesora Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i klienta mecenasa Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk). Profesor, u którego Iga zdawać...

 • Paintballowy pojedynek

  Przykład? - Rafał (Jacek Braciak) i Feliks (Krzysztof Stelmaszyk) z "Prosto w serce". Przypomnijmy, że Rafał Sagowski - chcąc poniżyć Feliksa Wareckiego - w ostatnim odcinku "Prosto w serce" przed wakacjami wyzwał go na pojedynek o serce Anety Sienkiewicz (Agata Kulesza). Do ich walki dojdzie w 119. odcinku "Prosto w serce". Rola sekundanta przypadnie prawnikowi Robertowi Millerowi (Michał...

Zdjęcia na temat: krzysztof stelmaszyk-prosto w serce