• Informacje na temat:

  krzysztof stelmaszyk z żoną

Artykuły na temat: krzysztof stelmaszyk z żoną
 • "O mnie się nie martw": Krzysztof Stelmaszyk to... etatowy prawnik

  Nieznoszący sprzeciwu Marek Kaszuba stanie na drodze do szczęścia swojego syna Marcina. Prywatnie Krzysztof Stelmaszyk ma znakomity kontakt z dziećmi: Janiną oraz Janem i Jonaszem, którzy zdobywają sportowe medale.

 • Stelmaszyk znów kipi testosteronem

  Chociaż prywatnie Krzysztof Stelmaszyk boi się kotów, do ekipy komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" dołączył nie tylko bez cienia strachu, ale i z wielką przyjemnością...

 • "O mnie się nie martw": Krzysztof Stelmaszyk jest dumny ze swoich dzieci

  Krzysztof Stelmaszyk, którego zobaczymy jako Marka Kaszubę w finałowym odcinku 2. serii "O mnie się nie martw", żartuje czasem, że aż trzy razy zaczynał życie na nowo... Od 15 lat układa je sobie u boku reżyserki Agnieszki Glińskiej.

 • Polska komedia - będzie śmiesznie?

  Kłamstwo i niewierność w relacjach damsko-męskich - to temat polskiej komedii "Pokaż kotku, co masz w środku". Film wyreżyserował Sławomir Kryński. Zagrali w nim m.in. Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Marian Dziędziel i Grażyna Szapołowska.

 • Władysław Kowalski dla Agnieszki Glińskiej zostawił żonę. Jak zakończył się ich romans?

  ...wieloletni partner Krzysztof Stelmaszyk, ona poświęciła przedstawienie innemu, ważnemu dla niej, mężczyźnie - zmarłemu rok temu Władysławowi Kowalskiemu.  - W myślach dedykuję ten spektakl Władkowi - mówiła(...).  Wkrótce ich drogi się rozeszły, a ona zainteresowała się Krzysztofem Stelmaszykiem, ojcem ich córki Janiny. I chociaż doniesienia o romansie Agnieszki i Zbigniewa Zamachowskiego omal nie zniszczyły...

 • Męskie problemy w męskiej scenografii

  Męskie sprawy, problemy - nie tylko z kobietami - a nawet... męskie humory, od których czasami aż iskrzy. A wszystko to w typowo męskiej scenografii, czyli w pubie. Tak Polsat reklamuje swoją nową produkcję - serial "Synowie", którego premierę zaplanowano na sobotę, 21 marca.

 • "O mnie się nie martw": Tajemnice rodziny Kaszubów

  Wiadomość o rozwodzie rodziców okaże się pestką w porównaniu z tym, co Kaszubowie (Krzysztof Stelmaszyk i Katarzyna Gniewkowska) od lat ukrywają w tajemnicy przed swoim synem Marcinem (Stefan Pawłowski)!

 • Kryzys 40-latka w nowym serialu

  W minionym tygodniu ruszyły zdjęcia do nowego serial u TVN. "39 i pół" to zwariowana komedia obyczajowa o kryzysie wieku średniego w męskim wydaniu. Wiecznie niedojrzały postpunkowiec - Darek Jankowski, tuż przed swoimi czterdziestymi urodzinami uświadamia sobie, że w jego życiu panuje totalny bałagan.

 • Między Anetą a Wandą

  Już niebawem o względy Krzysztofa Stelmaszyka będą ubiegały się dwie kobiety. Która z nich wyjdzie zwycięsko z tej potyczki? Odpowiedź w nowej produkcji TVN pt. "Prosto w serce"!

 • Pszoniak udaje Napoleona

  Wojciech Pszoniak pojawi się w serial u "39 i pół". Utytułowany aktor wcieli się w postać pułkownika Dawidziuka, którego pasją jest chodzenie w mundurze... Napoleona.

Wideo na temat: krzysztof stelmaszyk z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…