• Informacje na temat:

  krzysztof strzała

Artykuły na temat: krzysztof strzała
 • Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński mieli już dwoje dzieci, gdy zdarzyła się niespodzianka. Ciąża!

  Miała już prawie 40 lat, gdy zaszła w nieplanowaną ciążę. To dość późny wiek, jak na macierzyństwo. Halina Rowicka (66 l.) i Krzysztof Kalczyński (81 l.) mieli już wtedy dwoje właściwie "odchowanych" dzieci i wcale nie myśleli o powiększeniu rodziny. A tu zdarzyła się taka niespodzianka!

 • 10 najlepszych utworów Grabaża

  1 grudnia ukaże się specjalna płyta Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego "Grabaż 30". To świetna okazja, by przypomnieć sobie, czym lider Pidżamy Porno i Strachów na Lachy wkupił się w łaski fanów.

 • "Klan“: Lutka i Krzysztof wpadną sobie w oko!

  U Lubiczów zanosi się na nowy romans! Oto strzała Amora dosięgnie fryzjerkę Lutkę (Joanna Kurowska) i artystę cyrkowego Krzysztofa (Krzysztof Tyniec). Sprawdź, w jakich okolicznościach i co z tego wyniknie!

 • Strzały w "Hotelu 52"

  Strzały, krew, walka o ocalenie rannych i akcja antyterrorystów. Takiego dramatu, jak w finałowym odcinku serii, jeszcze nie było w "Hotelu 52" .

 • Strzała Amora

  Adam (Bartosz Porczyk) i Blanka (Małgorzata Buczkowska) zostaną wkrótce parą! Jako pierwszy dowie się o tym Michał (Krzysztof Respondek), który zostanie poproszony o urlop na wyjazd zakochanych.

 • Krzysztof Ibisz: Szczęśliwy singiel

  Najbardziej znany prezenter w Polsce. Prywatnie niezwykle sympatyczny i dowcipny mężczyzna, a także kochający ojciec dwóch synów.

 • "Za marzenia": Przez lasagnę do serca?

  Ukradkowe spojrzenia, uśmiechy - w biurze "Twoja kariera" rozkwita nowy romans! Kogo tym razem trafi strzała Amora? Zapraszamy na 10. odcinek "Za marzenia", a w nim...

 • "Polacy, nic się nie stało", czyli muzyczne kiksy na Euro

  Niecelne podania, strzały panu Bogu w okno, bezładna kopanina - znacie te obrazki podczas oglądania meczu? Muzycznym odpowiednikiem piłkarskiego gniota jest całkiem spora grupa piosenek przygotowana z okazji trwającego Euro 2012.

 • "Przyjaciółki": Co wydarzy się w 5. sezonie?

  W piątej odsłonie hitowego serialu emocji z pewnością nie zabraknie. Patrycja zostanie bezrobotna, Zuzę trafi strzała Amora, Anka stoczy z byłym mężem batalię o dom, a w życiu Ingi znienacka pojawi się … pewien tajemniczy mężczyzna. Każda z naszych, kochanych „Przyjaciółek” z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie są niepokonane! Obok czterech głównych aktorek – Joanny...

 • "Otwarcie na nowe style"

  Powrót do aktywności, nagrania i premiera trzeciego albumu "The Day In The Year Of Candles" pod koniec 2011 roku - wszystko to było sporym zaskoczenie dla fanów Serpentii. Choć, jak mówi w rozmowie z Bartoszem Donarski Ivy, "pomysły chodzą po głowie", przyszłość krakowskiej formacji nie jest oczywista.