• Informacje na temat:

  krzysztof to nie imie

Artykuły na temat: krzysztof to nie imie
 • ​Krzysztof Czeczot został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

  ..."Najpiękniejszy poranek w życiu" - gwiazdor serialu "BrzydUla" podzielił się z fanami radosną nowiną. Na swoim Instagramie opublikował pierwsze zdjęcie z maluszkiem. Jego opis rozczula.

 • IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku otrzymało imię Krzysztofa Kolbergera

  IX Liceum Ogólnokształcącemu w Gdańsku nadane zostało uroczyście w środę imię Krzysztofa Kolbergera. Zmarły przed czterema laty aktor ukończył tę szkołę w 1968 r. W placówce powstanie izba pamięci poświęcona artyście.

 • Iza Janachowska zdradziła imię dziecka

  Iza Janachowska (32 l.) i jej mąż Krzysztof Jabłoński (59 l.) wiosną powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka zdradziła już imię.

 • Krzysztof Kolberger patronem IX LO w Gdańsku

  Zmarły cztery lata temu wybitny aktor Krzysztof Kolberger zostanie w środę patronem IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, które ukończył w 1968 r. - To był nietuzinkowy i serdeczny człowiek - wspomina artystę kolega z ławy szkolnej, podróżnik Michał Kochańczyk.

 • Małgorzata Socha urodziła. Zdradziła imię dziecka

  Aktorka radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując zdjęcie rączki i dziękując jednocześnie personelowi prywatnego szpitala, gdzie przyszło jej rodzić. To trzecie dziecko Sochy - ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim ma już dwie córki: Zosię i Basię. W wywiadach podkreślała jednak, że chciałaby mieć syna. Marzenie to w końcu się spełniło. "Staś dołączył do...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Izabela Janachowska chwali się synkiem! Zdradziła w końcu jego imię!

  Izabela Janachowska (32 l.) 10 maja 2019 roku została mamą. Razem z mężem, Krzysztofem, długo czekali na ten moment, aż w ich życiu pojawi się upragnione dziecko. Ten moment w końcu nadszedł, a dumna mama kilka tygodni po porodzie wyjawiła imię maleństwa!

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Krzysztof Włodarczyk: A jednak będzie rozwód!

  ...pół roku - prorokują panie z sądowego biura obsługi interesantów. Krzysztofa Włodarczyka (37 l.) prawdopodobnie czeka ciężka przeprawa z żoną. Zapewne będzie się ona domagać wysokich alimentów na(...)"Diablo" latem ubiegłego roku stracił głowę dla tajemniczej kobiety - wiadomo tylko tyle, że ma na imię Karina. Wyprowadził się wówczas od żony Małgorzaty i siedemnastoletniego syna Czarka...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

Wideo na temat: krzysztof to nie imie
 • Krzysztof Rutkowski wyrzeknie się syna geja? "Tata też bawi się lalką"

  Krzysztof Rutkowski 3 grudnia po raz drugi został ojcem. Chłopiec będzie nosił imię po znanym tacie. Detektyw pragnie, by jego najmłodszy potomek w przyszłości przejął biznes detektywistyczny. Chłopiec ma być męski i twardo stąpający po ziemi. Rutkowski pytany jednak, co jeśli mały Krzysztof junior będzie wolał lalki od pistoletów, wpada w popłoch i, przytulając swoją partnerkę Maję Plich, mówi

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • "Barwy szczęścia": Mateusz Banasiuk o Franku

  Los sprawi, że Franek (Mateusz Banasiuk) nie zdąży odwieźć Cariny (Divine Kitenge-Martyńska) do szpitala. Sam odbierze poród i w domu powita na świecie małego Stefanka. Górka (Krzysztof Kiersznowski) będzie dumny z tego, że wnuk dostał imię po nim... Sprawdźcie, co o kręceniu scen porodu i... romansach Franka opowiedział nam Mateusz Banasiuk!

 • Rękopisy nie płoną

  "Rękopisy nie płoną" podpisał Mohammad Rasoulof jako scenarzysta, reżyser i producent. Pozostała część ekipy nie ujawniła swoich nazwisk z obawy przed konsekwencjami udziału w filmie. Nie tylko personalia członków ekipy zostały z niego usunięte, ale też imiona i nazwiska aktorów, którzy w nim wystąpili. Rasoulof traktuje swój film jako dzieło autorskie i chce, aby odpowiedzialność za jego powstanie (film został nakręcony nielegalnie, ma silną wymowę antyirańską, krytykuje praktyki rządu, w...

Dyskusje na temat: krzysztof to nie imie