• Informacje na temat:

  krzysztof wakuliński rodzina

Artykuły na temat: krzysztof wakuliński rodzina
 • "Na Wspólnej": Bożena Dykiel chciała ułożyć sobie życie ze znanym aktorem

  Bożena Dykiel, czyli Maria Zięba z "Na Wspólnej", od 42 lat jest wierna jednemu mężczyźnie - swemu mężowi. Ryszard Kirejczyk nie jest jednak pierwszą wielką miłością aktorki. W czasach studenckich była bowiem do szaleństwa zakochana w swoim koledze z roku... Chciała ułożyć sobie życie u boku Krzysztofa Wakulińskiego, czyli niezapomnianego profesora Andrzeja Soszyńskiego z "Na dobre i na złe".

 • Nie żyje Wiesław Michnikowski. Wybitny aktor zmarł w wieku 95 lat

  ...do dziś wspomina niezapomnianą aurę "garderoby Współczesnego", w której rozśmieszał koleżanki i kolegów Wiesław Michnikowski. W wywiadzie z Januszem R. Kowalczykiem Krzysztof Wakuliński opowiadał(...) Polskim zdarzało mu się wystąpić w niemal cyrkowej - kilka kwestii mówił stojąc na głowie - roli w 'Się kochamy', aby nazajutrz wejść w depresyjno-neurotyczny nastrój głównego bohatera w 'Urodzinach...

 • "Na dobre i na złe": ​Happy end u Hany i Piotra!

  Przypomnijmy, że do rozstania Hany i Piotra doszło za sprawą Magdy (Anna Dereszowska), z którą Gawryło - jak okazało się po latach - ma kilkuletnią córeczkę Tosię (Gabrysia Świerczyńska). Soszyńska po śmierci swojego męża (Krzysztof Wakuliński) postanowiła ułożyć sobie życie u boku przystojnego lekarza z Leśnej Góry, by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Nie wzięła pod uwagę tego, że...

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Nowy serial sensacyjno-obyczajowy

  W najbliższą sobotę, 3 grudnia, w TVP 2 pojawi się nowy serial sensacyjno-obyczajowy "Pełną parą", w reżyserii Leszka Wosiewicza ( "Rozdroże Cafe" ). W serialu będziemy śledzić losy rodzin dwóch marynarzy żeglugi wielkiej, którzy po kilkuletniej przerwie w zawodzie próbują powrócić do pracy.

 • Z wizytą w Leśnej Górze!

  Znani aktorzy zawsze twierdzili, że ten serial jest wyjątkowy i chętnie zgadzali się w nim zagrać - nawet niewielkie role. Tej jesieni jednak lista gości, którzy pojawią się jako pacjenci i ich bliscy, jest naprawdę imponująca!

 • Englert kontra Trela

  18 kwietnia na ekranach polskich kin rozegra się wielkie starcie wybitnych aktorów. W filmie Jarosława Żamojdy "Skorumpowani" przeciwko siebie staną Jan Englert i Jerzy Trela.

 • Sensacyjne zaginięcie gwiazdora!

  Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa najnowszego filmu Jarosława Żamojdy - "Skorumpowani". W warszawskim Champions Sports Barze pojawili się aktorzy, m.in. Mariusz Pujszo, Paweł Burczyk, Olga Bołądź, Artur Łodyga, Wenanty Nosul oraz reżyser Jarosław Żamojda i producent Jacek Samojłowicz. Wśród gości nie zabrakło też polskich mistrzów sportów walki, którzy w filmie prezentują swoje umiejętności, Macieja Grubskiego i Dariusza Bajkowskiego.

Wideo na temat: krzysztof wakuliński rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...