• Informacje na temat:

  krzysztof wakuliński żona

Artykuły na temat: krzysztof wakuliński żona
 • "Byłam gotowa go rzucić!"

  Te słowa Magda (Anna Dereszowska) wypowie do Piotra (Marek Bukowski). Pechowo usłyszy je profesor Soszyński (Krzysztof Wakuliński), którego dotyczyły.

 • Sztuki walki w polskim serialu

  "Skorumpowani" to pierwszy polski serial akcji nakręcony w stylu filmów walki. Ten bardzo oczekiwany gatunek nie był jeszcze obecny na rodzimym rynku filmowym. Wystąpi w nim plejada polskich gwiazd - Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk.

 • Zmiany w Leśnej Górze! Burski odchodzi!

  Jeśli widzom śledzącym losy bohaterów „Na dobre i na złe” natychmiast przed oczami stanął ciężko chory profesor Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński), mamy dla nich dobrą wiadomość. Operacja dawnego mentora Piotra Gawryły (Marek Bukowski) przebiegnie pomyślnie – przekonamy się o tym już na początku kwietnia.

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Bożena Dykiel do dziś myśli o tym ze wstrętem! "Chcieli mi złamać życie i karierę"

  ...planowała z taką samą rozwagą, jak pracę. Nie interesowały jej przelotne znajomości. Owszem, była studencka miłość, ale związek z Krzysztofem Wakulińskim nie przetrwał próby czasu. Potem czekała na kogoś(...) Puszczy Kampinoskiej. Trudne chwile przeżyli tego lata. Mąż zauważył, że zazwyczaj pełna energii żona zachowuje się inaczej. Instynkt go nie zawiódł. To był ważny sygnał alarmowy! Konieczna okazała się...

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.

 • Nie żyje Wiesław Michnikowski. Wybitny aktor zmarł w wieku 95 lat

  ...do dziś wspomina niezapomnianą aurę "garderoby Współczesnego", w której rozśmieszał koleżanki i kolegów Wiesław Michnikowski. W wywiadzie z Januszem R. Kowalczykiem Krzysztof Wakuliński opowiadał(...) Ciosek wspominał: "To się zdarzyło w naszej parafii, w kościele Wszystkich Świętych. Biedna mama była tym nieco przerażona i szczerze mnie za ten wybryk zrugała". W czasie II wojny światowej - jak...

 • Z wizytą w Leśnej Górze!

  Znani aktorzy zawsze twierdzili, że ten serial jest wyjątkowy i chętnie zgadzali się w nim zagrać - nawet niewielkie role. Tej jesieni jednak lista gości, którzy pojawią się jako pacjenci i ich bliscy, jest naprawdę imponująca!

 • Czyje to dziecko?

  Profesor Soszyński (Krzysztof Wakuliński) przyjechał leczyć się do szpitala w Leśnej Górze, żeby skorzystać z pomocy swojego najlepszego ucznia Piotra (Marek Bukowski). Profesora, u którego zdiagnozowano raka, wspierają dwie ukochane kobiety: żona Magda (Anna Dereszowska) i córka Tosia (Gabrysia Świerczyńska). On sam spokojnie podchodzi do swojej choroby. Ten spokój burzy najgorsza wiadomość...

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.