• Informacje na temat:

  krzysztof wiecki

Artykuły na temat: krzysztof wiecki
 • Krzysztof Globisz wraca do pracy po wylewie! Zagra w nowym filmie!

  Krzysztof Globisz (59 l.), który w lipcu 2014 roku przeszedł poważny udar, powoli wraca do formy. Po tym, jak ku zachwytowi widzów pojawił się w roli Klaudiusza w "Hamlecie" wystawianym w krakowskim „Teatrze Stu”, w grudniu i w styczniu zawitał także na plan filmu "Marzenie" w reżyserii Artura Dziurmana.

 • Serialowy przewodnik

  ...kolaudacja programu Marty i Miłosza. Niestety, szefowie są rozczarowani... Na Truskawieckiej kończy się rodzinne przyjęcie z okazji imienin Krystyny. Ola prosi Rafała, by ją zawiózł do rodziców. Kiedy(...) Krzysztofa Mokrzeckiego. Mężczyzna został znaleziony nieprzytomny i pijany nad rzeką. odc.27 Do szpitala wbiega mężczyzna z ranną nastolatką na rękach. Dr Robert Szewczyk stwierdza, że dziewczyna...

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

 • Krzysztof Globisz w roli anioła

  W Krakowie powstaje nowy film fabularny, zatytułowany "Anioł", podała w poniedziałek, 7 sierpnia, gazeta " Rzeczpospolita . To wspólny pełnometrażowy debiut Artura Więcka i Witolda Beresia, autorów głośnej "Historii filozofii po góralsku wg księdza Tischnera". W roli tytułowej wystąpi aktor Starego Teatru Krzysztof Globisz ( "Przedwiośnie" , "Weiser" , "Pan Tadeusz"), który twierdzi, że twórcy

 • Wraca "Anioł w Krakowie"

  Kończą się przygotowania do realizacji drugiej części głośnej komedii "Anioł w Krakowie" . Film Artura "Barona" Więcka będzie nosił tytuł "Zakochany anioł", a jego produkcja rozpocznie się w lipcu tego roku.

 • "Zakochany Anioł": Finał zdjęć

  Dobiegają końca zdjęcia do filmu "Zakochany Anioł" - drugiej części romantycznej komedii "Anioł w Krakowie" z 2002 roku. Film wyreżyserowany przez Artura Więcka ma trafić do kin na przyszłoroczne Walentynki.

 • Globisz i jego kobiety

  W sobotę, 8 lipca w Cieszynie, w ramach festiwalu "Wakacyjne kadry", odbędzie się prapremiera nowej produkcji Artura "Barona" Więcka oraz Witolda Beresia. Twórcy "Anioła w Krakowie" i "Zakochanego Anioła" zaprezentują film "Wszystkie kobiety Mateusza".

 • Przegląd Polskich Filmów w Budapeszcie

  W dniach 6-10 maja w Budapeszcie odbył się - zorganizowany przez Instytut Polski oraz instytucję filmową Budapest Film - XII Przegląd Polskich Filmów. Węgierscy widzowie obejrzeli: "Personę non grata" Krzysztofa Zanussiego, "Wróżby kumaka" Roberta Glińskiego, "Pitbulla" Patryka Vegi, "Skazanego na bluesa" Jana Kidawy-Błońskiego i "Zakochanego anioła" Artura "Barona" Więcka.