• Informacje na temat:

  krzysztof wielicki himalaista

Artykuły na temat: krzysztof wielicki himalaista
 • Żona Tomasza Mackiewicza rok po jego śmierci: Mam straszny żal do...

  Małżonka zmarłego rok temu himalaisty udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedziała o wspólnym życiu z Tomkiem. Wróciła również wspomnieniami do stycznia 2018 roku, kiedy akcją ratunkową żyła cała Polska. Kobieta nie kryje, że ma straszny żal do Krzysztofa Wielickiego, który kierował wyprawą na K2, o to, że natychmiast nie próbował wysłać po Tomka helikoptera. "Mieli opłacony...

 • Martyna Wojciechowska wraca do zdrowia? Pomaga jej w tym córeczka!

  ...pojawił się nowy wpis Martyny: "Kto z Was pamiętał w te święta o aktywności fizycznej i ruchu? Krzysztof Wielicki, czyli legenda światowego himalaizmu, i ja zdobyliśmy zimą Skrzyczne (1257 m n.p.m.) i to...

 • Niebezpieczna wyprawa Karolaka

  ...kierownictwem Krzysztofa Wielickiego zorganizowali zimową wyprawę, która nie osiągnęła jednak celu. Tomasz Karolak ma 1,5 roczną córkę Lenkę.

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • "Everest" w kinie IMAX

  We wtorek, 12 lutego, w krakowskim kinie Panasonic IMAX, odbył się pierwszy pokaz filmu "Everest" . Obraz opowiada autentyczną historię wyprawy na szczyt najwyższej góry świata, Mount Everest. Pokaz otworzył Krzysztof Wielicki, drugi Polak (po Jerzym Kukuczce) - zdobywca wszystkich czternastu ośmiotysięczników, Korony Himalajów.