• Informacje na temat:

  krzysztof wieszczek aktor

Artykuły na temat: krzysztof wieszczek aktor
 • Krzysztof Wieszczek: Co dla niego jest najważniejsze?

  Przepustką do popularności była wygrana w "Tańcu z gwiazdami". Krzysztof Wieszczek (33 l.) nie odcina kuponów od tamtego sukcesu, ale stawia sobie kolejne zadania. Gra pan w trzech serialach(...) zjeść trzy pizze na raz. Bez regularnego treningu nie mieściłbym się w tym fotelu, na którym teraz siedzę. A to nie byłoby dobre dla aktora. Uchodzi pan za przystojniaka. To kosztuje dużo pracy...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek kontra Stefano Terrazzino w kuchni!

  Inga (Małgorzata Socha) zorganizuje kolację, na którą zaprosi przyjaciółki i Francesco (Stefano Terrazzino). Co na to Robert (Krzysztof Wieszczek)?

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek znalazł sobie idealnego trenera!

  Krzysztof Wieszczek, czyli Robert z „Przyjaciółek”, bardzo lubi sport, ale ma z nim pewien problem... - Trzeba trenować, a trenowanie jest męczące – mówi aktor i dodaje, że bywają takie dni, kiedy zamiast iść na siłownię czy na jogging, woli spędzać czas w łóżku przed telewizorem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Krzysztof Wieszczek uwielbia sport, zwłaszcza dyscypliny zespołowe

  Po latach przerwy Krzysztof Wieszczek wrócił do sportowej pasji. Szczególnie chętnie uprawia dyscypliny drużynowe, takie jak koszykówka i piłka nożna. Swoich sił spróbował także w niezwykle modnym ostatnio golfie. Nad pole golfowe przedkłada jednak boisko do futbolu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek i jego pierwszy raz

  Krzysztof Wieszczek grający jedną z głównych męskich ról w "Przyjaciółkach" wziął udział w Półmaratonie Warszawskim. Serialowy partner Małgorzaty Sochy przyznał, że był to jego pierwszy maraton. Trasę 21 km pokonał w 2 godziny i jest z siebie bardzo dumny.

 • "TzG": Tatiana Okupnik trenuje bez muzyki

  Co prawda do startu trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami" pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański.

Zdjęcia na temat: krzysztof wieszczek aktor
Wideo na temat: krzysztof wieszczek aktor
 • Krzysztof Wieszczek o zakopiańskich tradycjach

  Górale, przy całym swoim przywiązaniu do tradycji i kultywowaniu jej, żyją zupełnie współcześnie. To dla mnie ciekawe zjawisko - mówi aktor grający główną rolę męską w serialu "Szpilki na Giewoncie".

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko(...) Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...