• Informacje na temat:

  krzysztof wieszczek dziewczyna

Artykuły na temat: krzysztof wieszczek dziewczyna
 • Krzysztof Wieszczek: Co dla niego jest najważniejsze?

  Przepustką do popularności była wygrana w "Tańcu z gwiazdami". Krzysztof Wieszczek (33 l.) nie odcina kuponów od tamtego sukcesu, ale stawia sobie kolejne zadania. Gra pan w trzech serialach(...), ale z drugiej strony, gdy ona się kończy, nie ma do kogo wracać. W życiu nic nie jest za darmo, trzeba się poświęcić. Ja, żeby pogodzić swoje hobby z tym, że chcę zjeść z moimi dziewczynami śniadanie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • "Na Wspólnej": Gra na wykończenie Marty

  Perfidna Roma (Julia Kamińska), doskonale wiedząc, że Marta (Joanna Jabłczyńska) jest trzeźwą alkoholiczką, postanowi wepchnąć ją w szpony nałogu. Ukartuje też niby przypadkowe spotkanie z Mikołajem (Krzysztof Wieszczek), by Konarska nakryła ich na czułościach i dowiedziała się o ich romansie.

 • Namiesza w "Na Wspólnej"

  Wydaje się, że z ich miłości nic nie będzie. Ale gdy Nicole (Maria Niklińska) pada ofiarą złodziei, Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) chce iść jej z pomocą. Co przyniesie im los?

 • "Na Wspólnej": Roman i Honorata powiedzą sobie "tak!

  Dzień, w którym Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza), przysięgną sobie miłość, będzie najszczęśliwszy w ich życiu. Przy okazji Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) pogodzą się, a Błażej (Kuba Świderski) odkryje, że Ola (Marta Wierzbicka) i Gosia (Anna Kerth) są siostrami!

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • "Na Wspólnej": Nicole przyprawi Mikołajowi rogi!

  Wkrótce Leśniewska (Aleksandra Konieczna) ze zgrozą odkryje, że nie tylko ona i Roman (Waldemar Obłoza) znaleźli się w potrzasku. Nad małżeństwem jej syna Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i synowej Nicole (Maria Niklińska) też zawisły ciemne chmury. Dość powiedzieć, że osobiście nakryje matkę swojego jedynego wnuka Stefanka (Oliwier Michta) na zdradzie!

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • Nicole zajdzie w ciążę!

  Jesienią duże zmiany czekają Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaja (Krzysztof Wieszczek), bohaterów telenoweli “Na Wspólnej". Ich życie do góry nogami wywróci wiadomość o nieplanowanej ciąży Amerykanki.

 • Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  Nicole to mądra i pewna siebie dziewczyna. Jednak mąż docenił ją dopiero, gdy.... postanowiła się z nim rozwieść. - Sprawy idą ku dobremu - przekonuje jednak Maria Niklińska.

Zdjęcia na temat: krzysztof wieszczek dziewczyna
Wideo na temat: krzysztof wieszczek dziewczyna
 • "Przyjaciółki": Robert przyjeżdża do Ingi, a Patrycja umawia się z Wiktorem

  Robert (Krzysztof Wieszczek) przyjeżdża do Ingi (Małgorzata Socha). Po bohaterskiej akcji - zawiezienie Ingi do szpitala - mężczyzna zaczyna przekonywać się do Andrzeja (Adam Adamonis). Anka(...) Dubowska). Anka wie, że dziewczyna nie jest niczemu winna, ale boli ją zachowanie Pawła.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: krzysztof wieszczek dziewczyna