• Informacje na temat:

  krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie

Artykuły na temat: krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie
 • "Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek złapał wiatr w żagle

  ...​Po serialu "Szpilki na Giewoncie" Krzysztof Wieszczek na jakiś czas zniknął ze szklanego ekranu. Powrócił w wielkim stylu, wygrywając "Taniec z gwiazdami" i zdobywając sympatię publiczności. Wygrana nie dała mu spocząć na laurach, dołączył właśnie do obsady serialu "Przyjaciółki".

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • Szpilki na Giewoncie

  Dalszy ciąg perypetii mieszkańców Warszawy i Zakopanego. Bartek (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał uporać się z demonami przeszłości. Podobne zadanie...

 • "Szpilki na Giewoncie" bez TOPR-u

  Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (TOPR) nie użyczą swojego wizerunku ani loga dla potrzeb kręconego właśnie nowe serialu Polsatu "Szpilki na Giewoncie".

 • Szpilki na Giewoncie

  Premierowa, 4. seria "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla tej historii nowi bohaterowie i ich humorystyczne perypetie albo liryczne wzruszenia...

 • "Szpilki na Giewoncie": Nowe otwarcie

  Zbliżający się 4. sezon "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla historii tego popularnego serialu. Już na wiosnę zobaczymy nowych bohaterów i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży, malowniczych zakątków Zakopanego i wielkomiejskiej scenerii Warszawy.

 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek przełamie w tańcu monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość". Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek, czyli Mikołaj Leśniewski z "Na Wspólnej" i Bartek Bachleda ze "Szpilek na Giewoncie"...

 • "Szpilki na Giewoncie": Intrygi

  Eliza (Iza Kuna) otoczy Ewę (Magdalena Schejbal) siecią intyg.

 • Szpilki na Giewoncie

  Premierowa, 4. seria "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla tej historii nowi bohaterowie i ich humorystyczne perypetie albo liryczne wzruszenia...

 • "Szpilki..." wygrywają z konkurencją

  Cztery pierwsze odcinki serialu "Szpilki na Giewoncie" z Magdaleną Schejbal w roli głównej oglądało w Polsacie średnio 2,7 mln widzów.

Wideo na temat: krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie
 • Krzysztof Wieszczek o zakopiańskich tradycjach

  Górale, przy całym swoim przywiązaniu do tradycji i kultywowaniu jej, żyją zupełnie współcześnie. To dla mnie ciekawe zjawisko - mówi aktor grający główną rolę męską w serialu "Szpilki na Giewoncie".

 • Nowa miłość w "Szpilkach na Giewoncie"?

  Koło Bartka zaczyna się kręcić piękna kobieta... Czy widzowie "Szpilek na Giewoncie" będą świadkami rozkwitu kolejnego uczucia? Krzysztof Wieszczek o tym, co czeka jego bohatera w nowych odcinkach "Szpilek na Giewoncie".

Dyskusje na temat: krzysztof wieszczek szpilki na giewoncie