• Informacje na temat:

  krzysztof wiśniewski zdjęcia

Artykuły na temat: krzysztof wiśniewski zdjęcia
 • Barwy szczęścia

  Odc. 1915 Serial obyczajowy, 24 min, Polska, 2018 Reżyseria: Jose Iglesias Vigil Scenariusz: Paweł Jurek, Joanna Didik, Tomasz Wojtczuk Zdjęcia: Jarosław...

 • Tomasz Ziętek: Ze śmiercią mu do twarzy

  Powiedzieć o Tomaszu Ziętku, że ze śmiercią mu do twarzy, to jak nic nie powiedzieć. Na dużym ekranie debiutował jako... martwy Zbyszek Godlewski, niesiony na drzwiach w "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Trzy lata później ginął za ojczyznę jako Jan Bytnar "Rudy" w "Kamieniach na szaniec". Teraz oko w oko ze śmiercią stanie w wyczekiwanym obrazie "Body/Ciało".

 • ...z greckich wysp. Blogerka pochwaliła się zdjęciami na Instagramie... Plotkarskie magazyny zza oceanu o planach ślubnych Jessiki Simpson rozpisywały się od miesięcy. W końcu celebrytka wyszła za(...) na 55-letniego producenta świec Krzysztofa Jabłońskiego. Wystawny ślub z rzeszą celebrytów i fotoreporterów odbył się w Iławie. Panna młoda ubrana była w sukienkę wysadzaną kryształkami Swarovskiego...

 • Wiśniewski kolegą Kononowicza

  Krzysztof Kononowicz (43 l.), znany z zamiłowania do oryginalnych swetrów niedoszły prezydent Białegostoku, był honorowym gościem podczas wieczoru sylwestrowego, jaki lider Ich Troje zorganizował w swoim klubie Extravaganza.

 • Menadżerka Rubika jest oszustką? (WIDEO!)

  Wszyscy znamy stosunek Michała Wiśniewskiego (35 l.) do Katarzyny Kanclerz, jego byłej menadżerki, która obecnie zajmuje się karierami m. in. Mandaryny i Piotra Rubika. Ale nie mamy powodów, by nie wierzyć w szokujące fakty dotyczące Kanclerz, jakie przedstawił na swoim blogu.

 • Nie chce mi się z tobą gadać... "Psy" wracają do kin!

  9 maja w ramach festiwalu Off Plus Camera w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się premiera zrekonstruowanych cyfrowo "Psów" Władysława Pasikowskiego. Tydzień później kultowy obraz wróci na ekrany kin w całej Polsce.

 • Serialowy przewodnik

  ...się na powrót męża do domu. Miejsce Krzysztofa w mieszkaniu Piotrka zajmuje Lena. Adam odkrywa, że Nowak się w niej podkochuje. Dziewczyna ma kłopoty finansowe. Piotrek wpada na pomysł, że mogłaby(...) najlepiej. Wkrótce okazuje się, że na zdjęciach wszyscy mają być w roboczych waciakach. (5) Pogrzeb jednego z kolegów skłania Karwowskiego do zastanowienia się nad swoim trybem życia. Stefan...

 • Jerzy Połomski i Jula razem (teledysk "Pomaganie jest trendy 4")

  Do sieci trafił teledysk promujący czwartą edycję kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Julę.

 • "Pomaganie jest trendy 4": Wśród gwiazd Jerzy Połomski i Paweł Kukiz

  14 listopada nagrano piosenkę promującą czwartą odsłonę ogólnopolskiej kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Pawła Kukiza.

 • Najlepsze cytaty 2008

  Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

Zdjęcia na temat: krzysztof wiśniewski zdjęcia