• Informacje na temat:

  krzysztof włodarczyk na imprezie

Artykuły na temat: krzysztof włodarczyk na imprezie
 • Krzysztof Wieszczek uwielbia sport, zwłaszcza dyscypliny zespołowe

  Po latach przerwy Krzysztof Wieszczek wrócił do sportowej pasji. Szczególnie chętnie uprawia dyscypliny drużynowe, takie jak koszykówka i piłka nożna. Swoich sił spróbował także w niezwykle modnym ostatnio golfie. Nad pole golfowe przedkłada jednak boisko do futbolu.

 • Cezary Pazura na Festiwalu Dobrego Humoru

  Satyrycy, twórcy rozrywkowi, aktorzy i felietoniści mają wziąć udział w 14. Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. 28 czerwca pod kierunkiem Krzysztofa Skiby zostaną przyznane tytuły: Martyrologia Roku, Mężczyzna Roku, Kobieta Roku, Pomyłka Roku i Dowcip Roku.

 • Jesteśmy idiotami, zwracając uwagę Danielowi Olbrychskiemu - twierdzi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Bokser uważa, że krytykowanie postępowania znanego aktora świadczy o hipokryzji Polaków. Przeciwnego zdania są Anja Orthodox i Joanna Krupa, które nigdy nie siadają za kierownicę po spożyciu alkoholu.

 • Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej

  Druga edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej odbędzie się na początku sierpnia w Toruniu. Kulminacją imprezy będzie koncert laureatów konkursu wokalistów interpretujących utwory z klasycznych filmów.

 • "O mnie się nie martw": Nowy hit TVP2 na miarę “rodzinki.pl"?

  Zielińskiego, Elżbietę Jarosik, Jakuba Wieczorka, Krzysztofa Czeczota, Dominikę Ostałowską. Katarzynę Ankudowicz, Magdalenę Lamparską, Annę Cieślak, Bartłomieja Świderskiego, Marka Włodarczyka...

 • "Pomaganie jest trendy 4": Wśród gwiazd Jerzy Połomski i Paweł Kukiz

  14 listopada nagrano piosenkę promującą czwartą odsłonę ogólnopolskiej kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Pawła Kukiza.

 • Urodziny "Mai" Frykowskiej

  Impreza urodzinowa nowo narodzonej, po zmianie imienia na Maja, Mai Frykowskiej odbyła w sobotni wieczór i noc! 17 grudnia w Club Nine w Warszawie. Na liście zaproszonych gości znaleźli się m.in. Michał Figurski, Tatiana Sosna-Sarno, Robert Leszczyński, Tomasz Iwan, Agnieszka Włodarczyk, Jurek Gruza, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Robert Kochanek, Patrycja Kazadin, Radosław Majdan, Tomasz Jacyków...

 • Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej

  Wykonanie muzyki do najnowszego filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920" pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego rozpoczęło w czwartek, 4 sierpnia, drugą edycję Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. W ramach imprezy odbędzie się konkurs wokalistów.

 • ...' Reżyseria: Iwona Siekierzyńska Scenariusz: Ewa Popiołek Aktorzy: Włodzimierz Matuszak, Grzegorz Stosz, Agnieszka Włodarczyk, Jolanta Banak, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Teodorska, Wojciech Błach(...) sprzedać stary stół. Okazuje się, że jest jeszcze drugi nabywca. Kobieta proponuje Wiki licytację. Jej przeciwnikiem okazuje się Krzysztof, który kupił dom w okolicy. Gdy dochodzi do licytacji...

 • Dębski: Wyzwaniem były sceny batalistyczne

  Wykonanie muzyki do najnowszego filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920" pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego rozpoczęło w czwartek drugą edycję Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. W ramach imprezy odbędzie się konkurs wokalistów.